Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozó megtrollkodás...

Osztálytalálkozó megtrollkodása úgy, hogy ne legyek durva, ízléstelen, de elérjem a célom, és magukba nézzenek?

Figyelt kérdés

Az első osztálytalálkozó nagyon komoly sebeket ejtett rajtam, amiket azóta sem hevertem ki, így eleinte úgy voltam vele akkor se megyek el a következőre ha fizetnek nekem.

Viszont az utóbbi időben úgy érzem, ha simán csak távol maradok, azzal nem érek el akkora hatást mintha odamegyek és megmondom nekik amit gondolok.

Szóval úgy döntöttem inkább elmegyek, és ha kell megölöm a partit, hátha pár ember magába néz majd.

Tippekre lenne szükségem, mit érdemes mondani, tenni, hogy az ember még ne lépje át a jó ízlés határait, de legyen súlya, hatása a dolognak.

Saját ötletem, hogy odamegyek és mikor jön a szokásos kamu duma hogy "de jó hogy eljöttél", akkor azt mondom hogy úgy hallottam itt jó a kaja és emiatt jöttem. De ez kevés. Kéne még más, erősebb.

Plusz arra is kéne taktika, mit csináljak, ha megint jön barátkozni az a csaj aki a leginkább összetört, tüntetőleg kerülni akarom őt, hogy mások is észrevegyék. Ilyet ki lehet vitelezni? Melyik a jobb, ha totál levegőnek nézem, vagy ha brutálisan leoltom mindenki előtt?



2022. nov. 9. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted érdekelni fogja őket mit csinálsz?

Max elkönyvelik hogy nem vagy normális és ennyi 🤣

2022. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Valóban van lelki sebed.
2022. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Miért útálod ennyire a volt osztálytársaidat?Szerintem egy ilyen találkozó megtrollkodása gyerekes dolog.Nem lehet örökké őrizgetni a sételmeinket,saját magunkat keserítjük és betegítjük vele.

Az èn 10 éves érettségi talimon 26 emberből 5en mentünk el, a barátnőm és én plusz három srác, legszuperebb tali volt :-))

2022. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ja,azt kihagytam,hogy szerintem inkább ne menj el,ha màr az előző is mély sebeket ejtett rajtad.
2022. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

"Örülök, hogy mindenki itt van most is, aki legutóbb olyan kegyetlen volt velem. Mert tudjátok, hogy nekem nagyon rossz érzés volt, amikor ti hárman/öten ezt (kifejted) csináltátok velem. Köszönöm, hogy itt lehettem, jó bulit nektek, csá!"

Mit csináltak egyébként és hány éve volt? Azt vedd azért észre, hogy cipeled magaddal ezt a sérelmet. Én is ilyen vagyok, évtizedekig cipelem ezeket. Tévút. Jobb lenne, ha minél több új, jó élményt vadásznál le, ezekkel meg nem foglalkoznál, mert az a baj, hogy a bosszútól nem lesz jobban az ember.

2022. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
hát ha a kis duzzogó MorciMarci osztálytársunk nemhogy az ötéves, de még a tízes osztálytalálkozóra is sértődött kiskamaszként érkezne, mi gurulnánk a röhögéstől... nőj már fel, higgadj le, és ne hisztizz. csodálkozol mért röhögnek ki, talán mert nevetséges vagy.
2022. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Egy uzi megteszi.
2022. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
EGy ellenkező nemü ismerősödet tanitsd be a régi sztorikról, és küldd el, hogy játszon el téged a műtét után.
2022. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem fognak magukba nézni, mert azt se tudják, mi bajod. Csak elkönyvelnek idiótának.
2022. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne menj el, ne is foglalkozz velük, kövesd ki/tiltsd őket közösségi médián ahogy én is tettem.
2022. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!