Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már fegyelmid? Ha igen,...

Volt már fegyelmid? Ha igen, miért kaptad? Szüleid mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés

#fegyelmi #tágyalás
2022. nov. 11. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, de végigültem egy párat, jegyzőkönyvet is írtam...


Kb. 50%-ban a szülőt nem is érdekli, vagy el sem jön, vagy végigértetlenkedi az egészet, hogy az ő kicsi gyermekét miért bántják.

2022. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Igen, egy osztálytársam pasija próbált nekem keménykedni, mert a fejébe vette, hogy én baszogatom a barátnőjét, holott hozzá sem szóltam a 4 év alatt körülbelül egyszer sem.


Végül fogtam a táskáját és feldobtam az egyik épület tetejére, őt pedig beledobtam a kukába, és egy bottal bezártam, végül a tanárok szedték ki.


Mivel ez már 12.-ben volt már elmúltam 18, szóval nem kellett eljönniük a szüleimnek, és március környékén volt ez, tehát az érettségi előtt 2 hónappal és amúgy sem volt velem ezen kívül semmi gond, ezért biztos voltam benne, hogy meg rúgnak ki, szóval végig röhögtem majdnem az egészet, pláne, hogy hozni kellett magaddal "védelmet" azaz akik téged képviselnek, én természetesen a legjobb haverjaimat hoztam az osztályból, így még viccesebb volt, mert ők is folyamatosan röhögtek.


Azért nem mindennapi amikor egy 150 centis gyerek elkezd neked keménykedni, majd a tanároknak kell kiszabadítani a kukából :D

2022. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

ma 08:11

Nem tudom, hogy elhiggyem-e ezt a rizsát. Akkor viszont biztos nem röhögtél volna, ha a srác feljelent, és a rendőrség is bevonódik az ügybe.

2022. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
2: Ha úgy zárod be, hogy levegőt sem kap és baja esik, akkor most börtönben ülnél, kisp.cs. Megnézném, ott hogy röhögnél.
2022. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Rajtatok is nevetek :D
2022. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Igen, egyszer alsóban megvertem egy lányt, mert szemtelen volt és iq hiányos. Aztán felsőben is kaptam egy intőt, ott nem csináltam semmit, csak rosszkor voltam rossz helyen, így nekem is ment a beírás. Az elsőnél jól letoltak szüleim, hogy mi lesz belőlem stb. stb. A másodiknál elmondtam a körülményeket, így nem foglalkoztak vele.

L

2022. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt soha. Ha lett volna, nagyon kikaptam volna érte otthon.
2022. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Végül nem lett írásos nyoma, de a némettanárom 12.-ben behívatta az osztályfőnökömtől kezdve a matektanáromon át egészen a szüleimet, mert én az ő szent németóráján csendben, senkit sem zavarva készültem az emelt matek érettségimre.

Igazi rosszfiú voltam, tudom.

2022. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!