Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ugyanazt...

Mit csináljak, hogy ugyanazt az embert húzzam ki újra az új névhúzásnál is? Pont azt húztam akit akartam! (Karácsonyi ajándékozás)

Figyelt kérdés

Sajnos újra kell húznunk mert az egyik o.társam nem volt suliban, és ő kimaradt.

De ,van egy ötletem,: eltettem itthon a cetlit amit kihúztam, mikor újra kell húzni, a kezembe lesz a cetli, belenyúlok a sapkába és úgy teszek mintha most húztam volna ki....

Hogy mást húzzak ki az szóba se jöhet!!!!



2022. dec. 8. 05:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Tudom gyerekesen hangzik, de én neki akarok ajándékozni mindenképpen, húzás előtt azt kívántam bárcsak őt húznám és kihúztam ekkora szerencsét! Vagy valahogy meg kell akadályozni hogy újra húzzuk a neveket. Erre valami ötlet?
2022. dec. 8. 05:47
 2/22 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Egy biztos. Ha kezedben lesz a kiválasztottad neve. Akkor kétszer fog szerepelni a neve, és bukta lesz. 😂


Anno még régen, mikor iskolás voltam, ment a név cserélgetés egymás közt. Másképpen nem lehet kivitelezni!

2022. dec. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, valahogy ki kéne csempészni a kalapból vagy mikor írja össze az o.társam a neveket akkor valahogy kicsempészni...:D És kidobni a nevét elsétálni vele a kukához gyors...:D

És akkor csak azon a cetlin szerepel a neve amit én írtam....

2022. dec. 8. 05:57
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem írhatom össze a neveket az osztály butáját, dölyfösét, libáját, kérték meg sajnos rá:D

Ha én mondanám, hogy én írom a neveket olyan botrány lenne, pedig jobb a helyesírásom mint a másik csajnak:D.

2022. dec. 8. 06:00
 5/22 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Nem lesz időd kikeresni. Főleg úgy, hogy össze lesz hajtogatva a cetli.

De sok sikert hozzá😉

2022. dec. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi ötös aranyos vagy!(:
2022. dec. 8. 06:01
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha meggyógyul a beteg az osztályban akkor húzunk újat.
2022. dec. 8. 06:04
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A logikai bukfenc a fenti elméletedben, hogy ha te kihúzod Tibikét, de közben Marcinak veszel ajándékot, meg Juliska is Marcinak vesz ajándékot, akkor Marcinak 2 ajándéka lesz, valószínűleg neked is fog venni valaki, legrosszabb esetben Tibike (holott nem érdemled meg), szegény Tibike meg az egyetlen lesz az osztályban, aki nem kap ajándékot. Ezt látva a tanító néni számon fogja kérni azokat, akik Marcit húzták (nyilván) és ha kiderül az igazság, márpedig az végül mindig kiderül, az egész osztály és a tanárnéni is önző libának fog tartani (és az is vagy), és élheted hátralévő éveidet kirekesztésben :)


De most komolyan, ember. Bemész a legközelebbi tescoba, megveszed az első bögrét és milka csokit amit meglátsz, Tibike kezébe nyomod, ha meg ennyire odáig vagy Marcikáért akkor veszel neki normális ajándékot aztán odaadod. Nem kell itt drámázni.

2022. dec. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Engem meg kiderült, pont az a srác húzott aki szintén szimpi úgyhogy pont jó így...

Az ő húzását is be kéne folyásolni.

2022. dec. 8. 06:07
 10/22 A kérdező kommentje:
8/ ez is igaz. De sajnos nem bírok magammal:D
2022. dec. 8. 06:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!