Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ugyanazt...

Mit csináljak, hogy ugyanazt az embert húzzam ki újra az új névhúzásnál is? Pont azt húztam akit akartam! (Karácsonyi ajándékozás)

Figyelt kérdés

Sajnos újra kell húznunk mert az egyik o.társam nem volt suliban, és ő kimaradt.

De ,van egy ötletem,: eltettem itthon a cetlit amit kihúztam, mikor újra kell húzni, a kezembe lesz a cetli, belenyúlok a sapkába és úgy teszek mintha most húztam volna ki....

Hogy mást húzzak ki az szóba se jöhet!!!!



2022. dec. 8. 05:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

Igazából ezekkel a kombinálásokkal, morálisan kifogásolható tevékenységekkel pont meg is érdemelnéd, hogy olyantól kapj te ajándékot, akit nem kedvelsz...


Nem tudom, miért kell simliskedni...


Ha valaki tetszik az osztályból, állj oda elé egyenesen és mondd meg!

2022. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én saját magamat húztam és nem szóltam. Vicces lett, mert megajándékoztam magam iPhone-al, ajándékozáson mondtam, hogy a dobozban egy vadonatúj iPhone van, a nyertes nem más mint és húztam az időt, mint a tehetségkutató döntőben a nyertes kihírdetésénél és bemondtam a saját nevemet 🤣
2022. dec. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!