Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ugyanazt...

Mit csináljak, hogy ugyanazt az embert húzzam ki újra az új névhúzásnál is? Pont azt húztam akit akartam! (Karácsonyi ajándékozás)

Figyelt kérdés

Sajnos újra kell húznunk mert az egyik o.társam nem volt suliban, és ő kimaradt.

De ,van egy ötletem,: eltettem itthon a cetlit amit kihúztam, mikor újra kell húzni, a kezembe lesz a cetli, belenyúlok a sapkába és úgy teszek mintha most húztam volna ki....

Hogy mást húzzak ki az szóba se jöhet!!!!



2022. dec. 8. 05:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
8-as: És pont Marcinak hívják az illetőt akinek ajándékozni akarok tényleg...
2022. dec. 8. 06:10
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ez már csak az én "hisztim", de elég hülye módon oldotta meg a tanár. Nálunk úgy van, hogy minden nevet beteszünk a sapkába, a maradék cetlit elteszi a tanárnő, és ha megjön az egyik hiányzó, ő is húz. Arról nem is beszélve, hogy ha valaki "jó van essünk túl rajta" alapon megveszi rögtön az ajándékot, ami az illető érdeklődési körére van szabva, tehát másnak nem lehet odaadni, aztán kihúz mást, az úgy nem kicsit szívás. Vagy ha rögtön húzás után derült ez ki, akkor is rossz hogy elveszi a gyerekek örömét (pl a kérdezőét).
2022. dec. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
12-es,nálunk is a késők kapták a maradék cédulákat. Én is mindig azonnal megveszem, ami ötletem van, és nem örülnék, ha más nevet kapnék mégis.
2022. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

Kicsit sokat akarsz, nem gondolod?


Örülj neki, hogy a másik gondol rád, és te meg szintúgy másra. Azt nem gondolom, hogy te csak 2 emberrel nem vagy rosszban; azon felül meg nem mindegy? Ha ennyire akarsz neki ajándékozni, vegyél neki soron kívül - nem kell szabotálni a húzást és a morálod is a helyén marad.

2022. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Noren1989 ***** válasza:
77%

Nem teszed vissza a papírt.


Minimàlis bűvészi véna kell hozzà.

2022. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az ő húzását is be kéne folyásolni."

. Csak hogy még időben megtanuld: nincs olyan, kifolyásol, lefolyásol stb. A "be" itt nem igekötő.


Helyesen: "befolyásolni kéne"

2022. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy mást húztál, az eseményen kívül adhatsz annak is ajándékot, akinek szeretnél. De azért az is kapjon, akit kihúztál!
2022. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve azt sem értem minek újra húzni! Nyilván aki beteg volt, annak maradt bent egy cetli az edényben.

Mindegy, ha újra húztok, nem tudod megcsinálni, amit tervezel.

2022. dec. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2022. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Én 18 éves vagyok.

És sikerült kihúznom ugyanazt a nevet, úgyhogy siker!!!

2022. dec. 8. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!