Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne stresszelj...

Mit tegyek, hogy ne stresszeljek ennyit?

Figyelt kérdés

Egyébként is sokat adok más véleményére és nem tudok elvonatkoztatni, nem tudom semmisnek venni.

Múlt héten röhögtek azon, mert agyrázkódásom volt. Nem voltam ott, de az egyik osztálytársam leírta, hogy pár ember röhögött ezen. Eldőlt a létra és leestem. Ez rohadtul nem vicces, mert még a vállam is kijött a helyéről, és ezt is hozzá mondták a történethez, és ezen is röhögtek. Nagyon rosszul érzem magam, nem éreztem cikinek, de most már igen. És félek, hogy majd ha jövő héten visszamegyek suliba, akkor ezzel fognak nekem jönni, főleg a tanárok, hogy meséljem el mi történt. Hányok alapból az osztálytól, és biztos nem mondanám el az osztály előtt, és így is kínos a szitu.


2022. dec. 12. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
5%

A kérdés és a leírás nem annyira függ össze, szóval először a kérdésedre válaszolok:

Igyál minden nap citromfű teát, illetve szedj valeriana relax gyógynövényes kapszulát. Ezek így együtt nagyon hatásosak a stressz kezelését illetően.


A leírásodra annyit tudnék mondani, hogy ha egy tanár vagy bármi azt mondja meséld el, hogy mi történt, mond azt, hogy nem szeretnéd, és kész, ennyivel le is zárhatod. Vagy szerinted kényszerítene egy tanár, hogy meséld el??? Mit csinál, ha nem teszed, beír egy 1-est? Nonszensz.

2022. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!