Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért stresszelik ezzel a...

Miért stresszelik ezzel a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A húgom ötödikes, és az iskolában a töri tanárukkal arról beszélgettek, hogy Putyin dühös és le fogja dobni az atombombát, és arról is, hogy ki mit vinne magával, ha menekülni kellene. Szegény itthon teljesen ki volt készülve lelkileg, láttam rajta a félelmet. Érdemes 10-11 éves gyerekeket ezzel stresszelni most?
2022. márc. 1. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

A töri tanáruk egy idióta barom!

Azonnal szóljatok az igazgatónak.

Na, az ilyenek hol genderfasiszta oktatást tartanak,

hol meg atomháborúval riogatják a gyerekeket!

2022. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

azt értem, hogy fel kell készíteni a gyerekeket arra pl mit vinne magával stb, de ilyenekkel riogatni a gyerekeket


régen amikor háború volt a gyerekeknek megtanították mit kell tenni atomvillanás esetén, de most nagyon nem úgy állunk, hogy a küszöbre vágják az atomot


a helyedben én is szólnék az igazgatónak

2022. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

1


Ebbe most hogyan tudtad belekeverni a genderizmust? :D Ez már betgees.

2022. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

#3:

biztos nincs beoltva :D:D:D:D:D

2022. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Beszélgetni lehet az aktuál politikáról persze. Anno amikor megtörtént a 09 11 támadás 7.-es voltam és beszélgettünk erről valamelyik órán, jó volt akkor megbeszélni, érdekes volt de nem rémisztgettek minket.
2022. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az #1-es is valami elborult elembétékús lehet...
2022. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Mond meg neki hogy ha ez megtörténik nem fog érezni semmit valószínűleg, gyors halála lesz :D szerintem nyugodtabb lesz...mit lehet erre mondani? Az egész világ retteg, mondjuk én leszarom mi lesz, nem vagyok valami nélkülözhetetlen ember.
2022. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy 99%, hogy kamu a kérdés
2022. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is itt bőgött tegnap a 8 éves mikor az apja véletlenül szóba hozta előtte a háborút, mert hogy iskolában is egész nap ez a téma, ő meg nem akar meghalni, menekülni, nem akarja, hogy lebombázzák a házat stb...

Pénteken még el is vitték őket megmutatni a vész szirénát és hogy honnan lőttek régen... 🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
72%
Nem, én nem stresszeznék ezzel senkit.
2022. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!