Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent egy álláshirdetésbe...

Mit jelent egy álláshirdetésben az elvárások közt a „stabil jelenlét“? Egy teljes 40 órás állás esetén ez hogyan értelmezendő?

Figyelt kérdés

Idézet:

"Elvárt kompetenciák:


• Jó szintű csapatszellem, empatikus magatartás, stabil jelenlét, kreativitás,“


STABIL jelenlét? Az mi lenne? Aki nem megy minden héten betegállományba? Na de az ilyeneket normálisi hely hamar lerendezni-kivágja a p**ácsba.


2023. jan. 8. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, elsőre nekem is ez ugrott be. Szerintem arra gondolnak, hogyha valaki sokszor beteg, vagy akinek kisgyereke van és emiatt sokat kiesik a munkából.


A másik amire gondolni tudok, hogy mivel a csapatszellem mellett említik, így arra is gondolhatnak, hogy aktívan, stabilan legyél jelen állandóan a csapatmunkában, azaz ne vonulj el egyedül gondolkodni vagy önállóan nekiállni egy feladatnak, hanem mindig csapatban légy jelen. Bár a munkakört nem ismerem.

2023. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"Aki nem megy minden héten betegállományba?"


Miért te örülnél, ha egy dolgozód minden hónapban 1-1,5 hetet nem volna és mindig helyettesíteni kellene?


Nyilván elfogadható, ha valaki beteg, de azért szerintem egy munkahely más mint az iskola és lehet elvárt az, hogy ne legyél állandó jelleggel távol.

2023. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így, hogy a másik 3 között említi, szerintem nem a fizikai jelenlétre gondolnak, hanem hogy egy olyan megbízható embert keresnek, aki aktívan és proaktívan részt vesz a munkában és együtt dolgozik a többiekkel. Aztán lehet nem így értették, de én erre gondolnék ebből.
2023. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így írják le szépen burkoltan, hogy itt nem fogsz betegállományozni se nagyon szabadságolni csak majd, ha ők úgy gondolják. A legtöbb helyen van olyan, hogy mozgó bér és mindig arra adják a fizu emelést, ha elmész 1 nap táppénzre máris bukod a fizud majd felét.. Üdv magyarországon.
2023. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs HO lehetőség
2023. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akar egyből lefialni, hanem dolgozni akar a leendő munkavállaló. Aki bejár rendszeresen, rendesen, ott van a munkahelyén, nem lóg meg idő előtt.
2023. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!