Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért probléma sok lánynál...

Miért probléma sok lánynál menstruáció esetén a testnevelés óra?

Figyelt kérdés
Miért nem akarnak sokan tesizni, ha megvan a menzesz, felsőben/középiskolában? Milyen hátulütői vannak mensi alatti tesiórának?

2023. jan. 18. 19:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
13%
öcsém...
2023. jan. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi hormozavaros választ:)
2023. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

Röviden megfogalmazva ezt nevezik hisztinek. Igen, lányként írtam ezt.

Aki akkor nagylány, amikor van pofája a semmire fel ellógni a tesnevelést, vagy bármelyik iskolai órát, annak bizony akkor is nagylánynak kell lennie, amikor kiröhögik érte. :D

2023. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Sssaszem ***** válasza:
0%
Kedves 5-ös, mit érzel olyankor a gyomrodban? Fáj a gyomrod is? Nekem is a hasam a gyomrom is fáj. Meg plusz hány ingerem is van.
2023. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem itt sokaknak érdemes lenne elmenni egy alapos nőgyógyászati kivizsgálásra. 10/9 esetben ha nem arról van szó, hogy gyenge és lusta vagy, hanem tényleg annyira fájdalmas a menstruáció, hogy testmozgást sem tudsz végezni, hormonális rendellenesség, polip vagy ciszta áll a háttérben.


Nem, nem normális dolog, hogy nők teljesen lebénulnak napokra és egyszerű mozdulatokat nem bírnak megcsinálni, illetve ökölnyi adag vér zúdul ki belőlük. Egy normális havi vérzés 3-7 napos, azalatt az idő alatt legfeljebb 4 óránként, sport esetén közvetlen előtte és utána betétet/tampont cserélve lehet létezni, rosszabb esetben némi görcsoldó/melegvizes borogatás társaságában. Ha ezek mellé a panaszok mellé erős akné, túlsúly vagy kopaszodás/szőrösödés is társul, akkor biztos, hogy nagy a baj.


Nem balhézni kell azokkal, akik ezt nem értik, mert az ellenkező nem tagjai vagy mert egészségesen működik a hormonrendszerük, emiatt pedig nem volt igényük utánajárni a téma biológiai hátterének.

2023. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
61%

Hogy ilyen szintű frusztrációt, a másikkal szembeni alpári stílust, és "hisztis kis hülye p.csa vagy"ozást soha a büdös mocskos életben nem látni férfiak között, legyen bármi is a téma, az 100%.

Ti meg itt egymásnak estek egy nyomorult szar fos gimis tesióra miatt bmeg.

Aztán meg jöttök ide panaszkodni, hogy" uhh miért nincsenek női barátaim?? az egyetlen hibám hogy túl kedves és szép vagyok..:("


:D

2023. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!