Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért igénytelen az osztálytár...

Miért igénytelen az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki 3 naponta fürdik és 2 naponta mos fogat és 2 hetente hajat. Mondanos sem kell elég büdi. Emellett renszeresen jön felemás zokniba iskolába vagy éppen kifordított pólóba/nadrágba. Az övét se fűzi be rendesen és folyton maszatos a szája.

Tudni kell róra h diszes és felmentése van matekból de akkor is....


Van köze a kettőnek egymáshoz?

Miért csinálja ezt?

Normális h emiatt kiröhögjük?



2023. jan. 21. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
Miféle iskola ez, ahova elhanyagolt (persze, hogy az) értelmi fogyatékos jár?
2023. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Állami suli
2023. jan. 21. 14:32
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Milyen szintű? Általános?
2023. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

10. Hát azért ez nem így van. Hiába jár az egész osztály tiszta ruhában és mosakszik minden nap, az az egy ember nem fog ezek szerint példát venni az osztályról.

A kiröhögés meg természtes ebben a korban, a tinik már csak ilyenek. Itt még csak nem is lehet rájuk haragudni, mert aki tehetne magáért és lehetne igényesebb, azt joggal röhögik ki. A kiröhögés még többet segíthet itt, mint a példamutatás, hátha észbe kap, hogy hülyét csinál magából mások előtt az igénytelenségével.

2023. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én is volt h vállalhatatlan hajjal mentem suliba még régebben. Nekem az segített h a többiek kicsúfoltak és röhögtek h mossak már hajat. Azóta hetente 2× mosok hajat. Én azért erre a szinte nem jutottam el h ne fürödjek minden nap meg felemás zokniba menjek suliba csak éppen heti egyszer mostam hajat.


Tehát igazad van kedves utolsó.

2023. jan. 21. 15:15
 16/19 A kérdező kommentje:
Én szerintetek van köze ennek ahoz h diszes. Vagy semmi köze.
2023. jan. 21. 15:16
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

16. Ahogy az első írta, ha jól értem, ennek is valahol ott lehet a gyökere, hogy diszes.

De szerintem nem függ össze. A szülei igénytelenek, hogy nem nevelik meg, hogy mosakodni kell. A disz pedig nem hiszem, hogy a szülei igénytelenségének az oka.

De lehet olyan mentális rendellenessége, ami miatt diszes és hanyag is, gondolom. Ehhez őt kéne ismerni és orvosi véleményt kéne krni róla.

2023. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Van róla orvosi vélemény. Elvileg sak diszes de gyakorlatilag sztm más baja is van. A szülei tiszták meg minden csak ő ilyen.


Amúgy meg szinte biztos h nem a disz az oka mert van más diszes gyerek is a suliba eggyik se ilyen sőt még van egy diszes tanár is az se ilyen.

2023. jan. 21. 15:43
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
18. Ettől még összefügghet ez is a disszel. nem mindenk egyforma
2023. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!