Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kaptam ezért osztályfőnö...

Miért kaptam ezért osztályfőnöki intőt?

Figyelt kérdés

Azt a házifeladatot kaptuk etikán a tanártól, aki osztályfőnök is, hogy írjunk hétvégén 50 jó dolgot a cigánysággal kapcsolatban, és én megszólaltam, hogy rosszat esetleg nem lehetne?


És ezért kaptam egy osztályfőnöki intőt, pedig az ofő sem cigany.


2023. jan. 22. 18:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
6. Többségük összetartó. Főként ha többen vannak egyszerre.
2023. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
54%
7 Kilóméterekre ki lehet szagolni őket így lakásvásárlásnál elég beleszippantanod a levegőbe és rájössz, hogy még mennyit alkudhatsz a ház árából.
2023. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
En leköpném az of-t
2023. jan. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon rosszul esik néhány, sőt majdnem az összes eddigi válaszoló rasszista megnyilvánulása, mert én cigány vagyok, mégse igaz rám egyetlen állítás se.

Nem lehet az összes cigány embert egy kalap alá venni, mégis mindennap ezt teszi a többség velem is.

Jó volna, ha az embert aki rosszat tett neked/nektek ítélnétek el, nem pedig egy egész népcsoportot.

Főleg úgy, hogy rettentő sok olyan magyar emberrel találkoztam már, akiket nem is inzultáltak cigány emberek, mégis rasszista megnyilvánulásaik voltak.

Elkeserítő, könnyebb gyülölködni, pedig ezzel azt kockáztatjátok, hogy az úgymond ártatlan, normálisan élő cigány embereket is megbánthatjátok.

2023. jan. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
53%

1986 óta, illetve nagyobb mértékben a rendszerváltás óta az állam képtelen fegyelmezett lakhatáspolitikát nyújtani, konkrétan egyáltalán van olyan, hogy embereket tart bármféle lakhatás nélkül. Ez agyrém, agybaj, nemcsak emberségességi szempontból, de katonai, logisztikai szempontból is, konkrétan az álllam szintjén annak a megfelelője, amikor a hülyegyerek a szőnyeg alá rudgalja a cuccait, aztán ordít hogy miért nem talál semmit és miért botlik meg állandóan valamiben.


1986 óta normális ütemű állami bérlakásépítkezés nem volt, a házgyárak eltűntek, az állami tartalékban levő lakásállományt eladták, a magánzó lakáskiadóknak területi-katonai ellátási kötelezettségük sajnos nincs. A népesség egy része utcára, más része pedig nyomornegyedekbe került, a gyerekvédelem lerohadt, sok gyerek teljesen családi védő közösség nélkül nevelkedett fel.


1990-ben konrétan a gazdasági csőd elől úgy menekült az ország vezetése, (állításuk szerint előre, valójában viszont hátrafelé), hogy konrétan kettévágták a magyar társadalmat, és egy az egyben feláldozták a sebezhetőbbik felét. Szavazások szempontjából ezt könnyű volt eladni az ostoba választók felé mindenféle ppulista dumával, a szegények élősködőknek nevezésével, de ennek igenis ára volt, mérhetetlen társadalmi negatív következmány formájában (népbetegségek, családon és iskolán belüli erőszak), azonban mivel ezek közvetve érvényesülnek, ezért a nép többnyire nem fogja fel ezeket költségként, és simán megszavazza akár a legpopulistább szegényellenes intézkedéseket is.


A gyerekvédelmemmel kapcsolatos ellátórendszerek, főleg a gyerekvédelem, de az ezt kísérő ellátórandszerek is (oktatás, egészségügy) súlyosan ki lett véreztetve.


Igazából ezek mind a cigányságtól teljesen független gondok, nem ők hozták a válságot, a cigányság legfeljebb csak afféle állatorvosi lova lett a magyar elit ostoba döntéseinek.

2023. jan. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%

Youtube-on mutatnak ilyen cigány nyomortelepeket meg hogy jaj milyen rendetlenség van meg jajj de zavarja ez a békés polgárokat, aztán egyszercsak mintegy mellékesen a narrátor lány elejti:


,,a kilakoltatott emberek pár hét múlva kapulajakban, más helyeken bukkannak fel újra''


Jé tényleg? You don't say. Azt hittem, maguktól eltűnnek. Azt hittem, a gondot magától megoldja a fogtündér.



Ennél még a a szovjet és az NDK-s vezető kommunista elit is felvilágosultabb volt, ott legalább létezett valamiféle lakhatástervezés, amit még képesek voltak jól is csinálni a maga szűk területén belül, és legalább öt-tíz éves perspektívában áttekinteni. Nálunk a dolog még fogalmi szinten sem létezik. Egyébként az a rendszer is vak volt, csak más téren. Ott a gyerekvédelem volt nagyon szűklátókörű. Ennek a tudománya elvileg ma fejlettebb, de az eredmény ugyanaz, maga az ágazat ugyanis ma is teljesen ki van véreztetve.

2023. jan. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Intő... és fingod sincs miért...

Ennek intő jelnek kéne lennie és úgy adják, hogy a diák azt se tudja mi van.

Kérdező, nem lehetsz eléggé fogyatékos ahhoz, hogy ne szánakozzak az iskolarendszerért. Még ha leültek veled egy órát beszélni és nem.értetted úgy se h miért kapod, de megadták, akkor is retardált az összes.

2023. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
74%

Írjon 500 jó dolgothitlerről, és megcsinálom.

Nem vagyok szemét. Én inkább írnék 1000 jó dolgot hitlerről, mint 50et a cigányokról. Az általánosítás miatt,szerintem ez kb lehetetlen.

2023. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!