Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnöki intőt kaptam,...

Osztályfőnöki intőt kaptam, mert az egyik osztálytársam hamisan megvádolt, és most a szüleim ki vannak borulva, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szóval egyik nap tesi óránk volt. és röplabdáztunk.

A játék közben a tanárnő leültettet mindkét csapatból 2-2 embert.

Engem, A lányt(ezt mindjárt kifejtem), meg egy haveromat, meg nem tudom még kit.

Én leültem a padra, erre A-Lány odajött hogy ő ide akar leülni. Egyébként ez a lány mindig egy szar keverő volt. És én mondtam neki hogy ez egy szép hosszú 2.5 méteres pad, nyugodtan leülhet a másik végére ha mellém nem akar.

Erre kiakadt hogy ő ide akar ülni. Én elküldtem a francba, hogy már visszavehetne az arcából, mert nem csak engem zavar. Erre felforrt az agyvize, de leült a másik padra.

Tesi óra után szünetben feljött az osztályfőnök hogy kéri az ellenörzőmet. Én ezt nem értettem oda is adtam. Erre elkezdi hogy beírja, hogy a lányokat zaklatom, molesztálom stb... én már úgy voltam hogy nem is értem mi van, mert életemben nem csináltam ilyesmit. pár nap alatt rájöttem egy kis kutatás meg kérdezősködés után, hogy A-lány összeszedett pár barátnőcskét, és gondolta majd jól kitol velem, ezért kitalált valami gyenge kamusztorit, hogy én kapok valamit az osztályfőnöktől.

Osztályfőnök meg ugye egyből elhitte, mert ha lányok panaszkodnak zaklatásért akkor az komoly dolog. Hát a lány szerint nem annyira.

Most mit tegyek? Soha sem zaklattam őket, nekik meg nincs bizonyítékuk arra hogy én ilyesmit tettem volna.


2014. febr. 10. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérj szembesítést, hallgassák ki a lányokat egyesével mindenféle bejelentés nélkül, tehetsz feljelentést is becsületsértésért, vagy valami hasonlóért és akkor a rendőrség fogja őket kihallgatni, szerintem az a legkönnyebb módja, hogy lebuktasd őket.
2014. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek

Menjenek be a tanárhoz "tisztázni" a dolgokat

2014. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nagyon nem volt szép attól a lánytól. Először is, menj el az ofőhöz, és mondd el neki, hogy nem értesz egyet az intővel és nem molesztáltál vagy zaklattál senkit. Ezen kívül mondd el neki a tesiórán történteket. Gondolom a másik két ember is hallotta, látta, hogy mi történik, őket kérd meg, hogy legyenek tanúk. A tesitanárt is megkérheted, hogy igazolja, tényleg ti négyeteket ültetett le együtt. Azt is mondd el, hogy te valóban undok voltál a lánnyal (pontosan idézd a szavakat, amiket mondtál), de ez szerinted egyáltalán nem molesztálás, és mellesleg ő éppen olyan undok volt teveled.
2014. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma fogok bemenni tisztázni a dolgokat, és majd meglátom, hogy meg tudom-e csinálni, hogy kihúzza vagy ilyesmi.

2014. febr. 11. 07:04
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon durva dologgal vádoltak meg ugye tudod? Ezt mindenképp intézd el, mert innentől a tanárok is úgy néznek majd rád mint egy szexuális ragadozóra.
2014. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül nem tudod tisztázni magad, akkor nincs mese, a szüleidnek is be kell menni. És ha az osztályfőnök nem akar együttműködni, akkor tovább kell menni az igazgatóhoz. Az nagyon gáz, hogy az osztályfőnök ilyen komoly dolgokat elhisz, anélkül, hogy megpróbálná kideríteni, hogy egyáltalán igaz-e.
2014. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Végül is meglett oldva a probléma.

Most azzal jön az osztályfőnök hogy én csak piszkálom a lányokat. ez igaz, kb. úgy piszkálom őket mint a fiúkat.

Nem tudom akkor honnan jön a fogdosás rész.

Mindegy, ez csak egy intő. Elballagok innen a francba júniusban és soha többet nem kell ezekkel foglalkoznom.

Mert végülis ettől az intőtől nem lesz kevesebb esélyem középiskolába bejutni, nem igaz?

2014. febr. 12. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a szóbelin elkérik az ellenőrzőt sajnos. Meg kéne oldanod, hogy az ellenőrződből legalább a fogdosás részt kihúzzák.
2014. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Remélem elrendeztétek őket rendesen szembesítéssel...Ha engem így megvádolnának feljelentést nem úsznák meg.
2014. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem tudtam elérni semmit. Rendőrségig meg nem akarok elmenni.

Mindegy, majd szóbelin azt mondon, hogy a tanár beszedte az ellenőrzőm, hogy beírja a jegyeim, és nem adja még vissza.

2014. febr. 23. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!