Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap tették fel a fogszabály...

Tegnap tették fel a fogszabályzót és félek hétfőn bemenni az osztályba, kicsúfolhatnak ezért, elitélhetnek, vagy nevetség tárgyává tehetnek? Megvan rá az okuk ezért, vagy ne féljek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Bárki elítélhet bármiért. Nem szép dolog, de ez van.

Nálunk az iskolában mindenki csesztette azokat a tanulókat, akik fogszabályzót viseltek, ezért én csak éjszakai fogszabályzót voltam hajlandó használni, amiben nem látott a családomon kívül senki.

2023. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Ezt nem lehet előre megmondani. A mi osztályunkban egy időben nagyon sokaknak lett fogszabályzója, de nálunk egyáltalán nem ment a csúfolás, teljesen természetesnek vettük.
2023. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk, még mikor régen középsulis voltam, jópár embernek volt és senkit se érdekelte.

Ha valaki utállni akar akkor így is úgy is meg fogja találni a módját hogy utálljon. Ha meg normális viszonyba vagy az osztálytársaiddal akkor nem hiszem hogy bárkit is érdekelne

2023. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ma kifejezetten trendinek számít, nálunk olyan is csináltatott sztem akinek alig volt rá indoka, mert XY énekesnek is volt.


A szemüveg is ilyen. Utálod, aztán valakinek olyan jól áll, hogy le sem venné magáról

2023. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos lehet, hogy csúfolni fognak, de nem kell velük foglalkozni. A rosszindulatú emberek bárkit ki tudnak gúnyolni.
2023. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Az tökmindegy, hogy van-e rá okuk. A legtöbbször ez ok nélkül is ugyanúgy megy. Sokszor nem is attól függ, hogy ciki-e a fogszabi vagy szemüveg maga, hanem hogy az ember aki hordja, alapból kedvelt-e.


A lúzer hátsópados gyereket úgyis bsztatni fogják vele, a nagypofájú menő gazdaggyereknek meg szexepil lesz, hogy a 14éves csajok összepisilik magukat hogy milyen cuki Benőke a fogszabijával.

2023. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Neked ezen az oldalon jelen sem szabadna lenned. A kerdes egy 10 eves gyerek szinvonalan van.
2023. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
#7 megragadtad a lényeget
2023. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7, 16 éves vagyok
2023. jan. 28. 09:53
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Miért kell azokat lepontozni akik nem tapasztalták azt, hogy csúfolják a fogszabályozósokat?
2023. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!