Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap tették fel a fogszabály...

Tegnap tették fel a fogszabályzót és félek hétfőn bemenni az osztályba, kicsúfolhatnak ezért, elitélhetnek, vagy nevetség tárgyává tehetnek? Megvan rá az okuk ezért, vagy ne féljek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 08:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
És akkor mi van? Szép fogsorod lesz tőle.
2023. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Bármelyik megtörténhet, sajna ilyenek a mai tizen évesek. De hidd el a kutya se fog veled szórakozni, ha látják rajtad, hogy amúgy kicsit sem érdekel és nem veszed fel a dolgokat. Ha büszkén hordod nem takargatod akkor nem lessz semmi baj! Egyébként meg vannak olyanok akiknek kifejezetten jól áll! :D Ne félj ettől, ne takargasd, vállald fel és ne foglalkozz azzal amit más mond. Hamarosan lessz egy gyönyörű mosolyod amin el lessz képedve mindenki. :D
2023. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

Nincs joguk, okuk erre. Neked erre most szükséged van (a fogszabályzóra), használnod kell.

Ha valaki beszól, csak annyit mondj: "Köszönöm a bókot. A véleményed csak téged jellemez.", majd otthagyni az illetőt.

2023. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ismersz más fogszabályzóst?

Nálunk voltak páran, senki nem cseszegette őket. Remélem, téged sem fognak. Ha valamennyire vigasztal, nekem is kellett volna, de nem lett, mert a szüleimnek nem volt pénze rá. Emiatt több, mint 10 éve minden este pluszban a fogmosás után még fogselymeznem kellett hosszú perceken át, hogy azokat a területeket is átfésüljem, amiket a fogkefe nem ért el, és tényleg hosszú percek voltak, mert rohadtul szabálytalan a fogsorom. Még így is van olyan fogyam, ami tönkrement, a gyökerénél kezdett szuvasodni ráadásul, és tömni se nagyon lehet, mert nem lehet konkrétan hozzáférni (hál' Istennek nem fáj, egyelőre csak érzékeny).

Engem az otromba fogsorom miatt csúfoltak. Ha fogszabályzót tetetek, nyilván amiatt csúfoltak volna, aki akar, talál okot arra, hogy miért kössön beléd. Vannak szemüveges osztálytársaid? Balkezesek? Csúfolják őket?

Ja, most fogom szabályoztatni a fogaim, 27 évesen, mert most már van rá pénzem. Neked még 18 éves korodig feleannyiba kerül, mint nekem. És engem már pont nem érdekel, ki mit szól majd.

2023. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
29%

Elég természetesen viselkedni, - nem kell verbális jeleket küldeni arról, hogy változás történt a küllemed tekintetében!

Ha valaki bepróbálkozik, semleges témával jössz vissza, - vegye a lapot, hogy nem foglalkozol a hülyeségével!

2023. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem ciki sőt inkább jó,hogy érdekel a fogaidnak az állapota mivel a csúnya fogak sokkal gázabbak,mint a fogszabályzó.Arra figyelj, hogy rendszeresen tisztítsd.Az én barátnőmnek is volt és egyáltalán nem érdekelt,hogy neki van.
2023. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%

Ha engem valaki ezért csúfolt volna, úgy bevertem volna a pofáját, hogy saját maga imádkozott volna fogszabályozóért a fogprotézis helyett a szájsebészeten.

Kérdező, normális emberek nem csúfolódnak.

2023. jan. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na mi újság azóta?
2023. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!