Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kezdjünk ezzel a tanárral?

Mit kezdjünk ezzel a tanárral?

Figyelt kérdés

Szóval ő egy fizika tanár, ráadásul az osztályfőnök - helyettesünk.

Az osztály helyzete:

Egyáltalán nem értjük a tananyagot. Senki. A legjobb matekostól az osztály eszesebb tagjáig senki nem ért semmit.


Az én helyzetem:

Engem egy kicsit még jobban utál, mert fel vagyok mentve matekból, de ő úgy gondolja, hogy meg lenne az eszem a matematikához. Nem tudok erre mit mondani, 8 éven át küzdöttem azért, hogy megkapjam a felmentést, és most meg jön azzal, hogy felül kéne vizsgálni a felmentést. De a lényeg az, hogy gyakorlatilag az, hogy az egész anyag matekból áll, de nem értem (és ugye ahogy az elején írtam az egész osztályból senki se).



2023. febr. 9. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem emelt fizikát tanultok, én nem találkoztam olyan anyaggal középiskolában, amit ne lehetett volna valahogyan 2-esre kihozni, legyen szó akármilyen szigorú tanárról.


Pláne, hogy az interneten 1000 féle segédletet lehet találni, meg videót manapság, amiben elmagyarázzák rendesen az anyagot :D


Mondom ezt 23 évesen úgy, hogy középiskolában én sem voltam prnge fizikából.

2023. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek oda csoportosan és mondjátok el neki,hogy nem értitek és magyarázza el valamelyik órán.
2023. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Te ezt ígyis úgyis buktad, sehol nem szeretik a tanárok a matekból felmentett diákokat.
2023. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, hát erre nem tudok mit mondani. Nem tudom, hogy a válaszolók hol, mikor tanultak, mert ha tegyük fel 20 évvel ezelőtt érettségiztek, csak közlöm: változott a tananyag.


Az interneten lévő anyagok legtöbbször érthetetlenek, és rohadtul bonyolultak + sokszor olyan is van bennük, ami nem tananyag, így végkép nem értem


Hát lehet, hogy nem mindenki fog kedvelni...de nem is mindenki számít! (:

2023. febr. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!