Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gyakori hogy emlékszi...

Mennyire gyakori hogy emlékszik valaki a tanárai nevére?

Figyelt kérdés
Egy párat tudnék csak felidézni ha nagyon megerőltetném a memóriámat.

2023. febr. 10. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem a legtöbbre.
2023. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 80 vagy, természetes :)
2023. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fele annyi vagyok, de 10 évvel ezelőtt sem tudtam volna a neveiket.
2023. febr. 10. 16:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akik hosszabb ideig tanítottak, azoknak emlékszem többnyire. Annyi, hogy az általános iskolás tanároknak csak a keresztnevére, mert úgy szólítottuk őket (pl. Judit néni) és szerintem akkor se tudtam a teljes nevüket.
2023. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 60 éves vagyok és az alsótagozatos nevekre nem, de a felsős és középiskolás tanárok neveire emlékszem.
2023. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általában csak arra, ahogyan szólítottuk őket, nem a teljes nevükre
2023. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A gimnáziumi tanáraimra emlékszem, az általános iskolából csak a kirívó esetekre (a legrosszabbakra és a legjobbra). 38 éves vagyok.
2023. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Majdnem minden tanárom nevére emlékszem, de szerintem ha benned nem hagytak mély nyomot, természetes, hogy nem emlékszel a nevükre
2023. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tanítók: Kocsis Andrea, Hutai Katalin.

Felső tagozaton:

Földiné Szűcs Krisztina-osztályfőnök, angol, Szabó Katalin/Jenei Éva-ének, Komjáthy Anna-rajz, Csermák Tibor/Polgár Jenő-technika Regős István-történelem,földrajz, Balogh Gertrúd-magyar, Solti Lajosné Zsóka-matematika Tormáné Csiffáry Tünde-fizika, Dr. Szandaváryné Pflum Gizella-kémia, Kocsis Mariann-természetismeret/biológia/egészségtan, Virágh Lívia-testnevelés, Emmer Edit-informatika, Ravasz Ágnes-média/etika.


Gimiben:


Nagy Barbara-osztályfőnök, művészettörténet, Bede Anna-matematika, Kun Mária-földrajz, Gál Tibor-történelem, Rakovszky István-magyar, Viktor Irén-biológia, Szabolics Imre-fizika, kémia, informatika, Orrné Egri Erzsébet-rajz, Laczkó Zsuzsanna-angol, Dániel Veronika-testnevelés, Tóth Árpád-ének, Koncsánszki Iri-szakelmélet, Balogh Sándor-szakgyakorlat, Maczikáné Donáth Katalin-népművészet


Na kapok ezért egy 5-öst?

2023. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Altalanosbol mindegyikre emlékszem, amelyik tanított, néhány olyanra is, amelyik nem. Középiskolába több helyre jártam, azok közül nem emlékszem mindegyikre.
2023. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!