Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csupa ötös félévi tárgyi jegy...

Csupa ötös félévi tárgyi jegy mellett adhat az iskola 4-es szorgalmi jegyet? Minden tárgy ötös (+ 3 tárgy D-s!) mit várnak még? Nem mintha a szorgalom jegynek bármi jelentősége lenne csak mégis érdekel

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10: na, elérkeztünk a titok nyitjához. Itt van vmi héderelős, alapvetően jó képességű gyerek, aki azt hiszi, azért ki kell nyalni a popóját, mert kis erőbefektetéssel ötös tud lenni, és mindenkire ráfogja, hogy tanártalpnyaló stréber, aki egy picit több energiát fektet be a tanulásba. Nem, nem feltétlenül popónyaló az, aki szorgalmas, hozzászól az órákon, részt vesz a közösségi életben...
2023. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A szorgalmam nekem is gyengébb volt mint az átlagom. Nagyon jól meg tudtam tanulni a dolgokat de a minimumon kívül semmi extra erőbefektetést nem vállaltam így arra nem is kaptam jó jegyet soha.


Dehát ez tényleg csak dísznek van egyébként. Semmi értelme a szorgalmat meg a magatartást osztályozni.

2023. febr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A magatartás osztályzásának azért van értelme.

Ha valaki át akar menni egy másik iskolába, akkor nagyon is figyelembe veszik, rossz magatartásúakat nem vesznek át, csak ha körzetileg oda tartoznak.

2023. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Simán.


Nekem gimnáziumban egyetlen beírásom, igazolatlan órán nem volt. A magatartásom viszont végig jó volt. Akkor kaptam példást, amikor megkérdeztem, hogy ugyan miért kapok csak jót, ha semmi gond velem?


A szorgalom meg olyan, hogy mit akarnak beléd látni, vagy milyen elcseszett pedagógiai célzattal húzzák le az eredményidet "többre is vihetnéd" címszóval.

2023. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"MI a dolga az iskolában egy diáknak?"

. A házirend betartása.

Amúgy meg magadnak tanulsz, a tanár dolga meg tanítani és visszajelzést adni a tevékenységedről.

2023. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A tanár egyébként nem is tudhatja, hogy te otthon napi 10 percet, vagy 2-3 órát tanulsz.
2023. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!