Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én nem tudtam megjegyezni...

Csak én nem tudtam megjegyezni fél év alatt az órarendet? fogalmam sincs milyen órák lesznek holnap

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát nézd meg az órarended akkor.. azért van.
2023. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megnézem csak idegesít hogy nem tudom fejből
2023. febr. 26. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyjából az egész középiskolát így csináltam végig. Általánosban valahogy meg tudtam jegyezni az órarendet, középiskolában egyáltalán nem voltam rá képes. Az valahogy összeállt, mikor melyik terembe kell menni, de hogy ott milyen óránk lesz, arról elképzelésem sem volt.
2023. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én visszaemlékszem, sosem tanultam meg. Egy-két dolgot kb tudtam fejből, de nem az egészet. És mire megjegyeztem, jött az új XD
2023. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg ezt a problémát hogy kiirtam egy kis orarendre és felragasztottam a falra a szobámban pont szembe az iroasztalommal ahol ülni szoktam.
2023. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
Ez az A hét B hét miatt van. Ha egyféle hét lenne, akkor tudnád.
2023. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb nem emlékezni és megnézni, mint emlékezni, de nem megnézni és emiatt esetleg kihagyni valamit a táskából. Én az utóbbi voltam és néha itthon maradt 1-2 füzet, aztán itthon másolhattam át a másikból. Szóval fel a fejjel, nem gáz és inkább nézd meg. :)
2023. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!