Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire megalázó, ha órán...

Mennyire megalázó, ha órán kimentem/kikéreckedtem vécére és a tanár utánamküldte az egyik osztálytársam? Gimi végzősök vagyunk.

Figyelt kérdés

Irodalom óra volt ma a negyedik órám, szerintem a tanárnő nem annyira szeret engem amúgy. Biztos féltékeny rám vagy nem tudom... Pedig csöndbe vagyok az óráján és figyelek. Ez csak azért lényeges mert nem terveztem de ki kellett menjek az órájáról a mosdóba. Egész nap feszített a hasam, és az óra közben nagyon rámjött sajnos a kaksizás. Nem akartam én nem is tudtam volna várni a szünetig. Kiengedett simán, bemegyek a wc-be, sajnos valaki volt pont egyik fülkében. De gyorsan kiment hál istennek. Beültem és elvégeztem a dolgom, és hallom mikor már töröltem magam nyilik az ajtó. És ismerős hang kérdezi: "Iza itt vagy?" Nyilván feleltem rá hogy igen, erre mondja "tanárnő küldött nézzem meg merre vagy, (és akkor halkan hozzátette) de a szagokból ítélve"... Fú erre olyan mérges lettem hogy ne tudjátok meg... Mi köze hozzá a tanárnak de komolyan? Tudta hova megyek... És full gáz mert akit küldött vele nem vagyok jóban csaj, az exemet is akarta... És gondolom mindenkinek elújságolta hogy az Iza kaksizni volt, mert nagyon pletykás...


Nagyon túlreagálom? Mert szerintem nem.



2023. ápr. 12. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szokásod óra közben wc-re rohangálni, akkor a tanár feltételezhette, hogy rosszul vagy. Ő nem mehet ki az óráról, így egy osztálytársadat küldte.
2023. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Biztos sokat kellett volna találgatnia a többieknek, hogy aki a mosdóba kimegy vajon mit csinál. Azt is belevéve, hogy egy pisilés kb. fél perc, úgyhogy 2 percen belül vissza kellene érned; míg egy kiadós szarásra elmegy egy kicsit több is.


Óráról kimenni alapból rosszullétre utal, mert nem bírod kivárni a 45 perces óra végét. Így ha kicsit sokat időzöl, felmerülhet a tanárban hogy tényleg elég rosszul lehetsz, és nézzen rád valaki, nehogy nagyobb gond legyen. Túlreagálod. De amúgy is kamukérdés szaga van, nem csak kaki.

2023. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én arra a részére reflektálnék, hogy ha attól félsz, hogy a csaj pletykás, és esetleg megpróbálna emiatt cikizni, akkor kérdezd meg tőle, hogy jaj te nem szoktál akkor kakilni? Székrekedéssel nagyon rossz lehet.


Aki ebből cikizést csinál, az nagyon gyerekes.

2023. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vihar egy biliben kb. Miért nem szarod le az effélét? Én visszakérdeznék, hogy a szagból el tudja-e mondani, mit ettél előzőleg vagy valami hasonló, váratlan és szokatlan, sokkoló poénnal illetném.
2023. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért szoktak kiküldeni valakit az osztályból, hogy megnézzék nem vagy e rosszul
2023. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Féltékeny, persze. Holnap majd ő kéreCkedik ki. Az igazgatótól.
2023. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Féltékeny rád.. :D Szerintem inkább a stílusoddal van baja, amin, ha ez nem egy kamu kérdés, akkor bőven van mit fejleszteni. 0 alázatosság, tisztelet, ez lejön ennyiből is.
2023. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a 7#-el. Nem minden cselekedet rossz.
2023. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Mármint, én úgy értettem, hogy ,,féltékeny rá". Legalábbis nekem az jött le, hogy ez a lány inkább bemagyarázza ezt magának.
2023. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg azért küldött vkit utánad, mert sokáig időztél, és meg akartál arról bizonyosodni, hogy nincs-e baj, ájulás, komolyabb rosszullét. Van pár ilyen sulis emlékem, valaki nem tért vissza mondjuk 10 perc után se, akkor ezt csinálta a tanár. Volt olyan osztálytársam, akinek hányingere lett, kiment, hányni nem hányt, de mivel nagyon erős volt az inger, nem mert visszamenni a terembe.


Ha elújságolja a kakilást, éretlenségre vall, mindenki szokott üríteni, és sajnos nem mindig lehet otthon vagy komfortos körülmények között elintézni. Nem foglalkoznék vele.

2023. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!