Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha lassan 1 éve sulit váltotta...

Ha lassan 1 éve sulit váltottam hogy lehet hogy a régi sulim krétájába azóta is be tudok lépni?

Figyelt kérdés

22. júniusában iratkoztam ki és mentem az új helyre.

az új helyen a krétám már júniusban élt.

de a régi krét ais él, és be tudok lépi úgy hogy lassan 1 éve ott se vagyok.


nem kellett volna kilépés + 5 nappal deaktiválni végleg a fiókomat?


2023. ápr. 22. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Kb mint a gyk

Megszüntetem a regisztráciomat de meghagynak pár kérdésem a régi fiókban és be tudok lépni

2023. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

A lányom tavaly érettségizett egy top 10-es gimnáziumban és most kipróbáltam és be tudok lépni az enaplójába. Igaz túl sok mindent nem látok, mert se órái se jegyei nincsenek.

Talán azért nem deaktiválták, hogy ha kell akkor hozzá tudjon férni az előző évi bizonyítványaihoz és ez szerintem nagyon hasznos. Nekem sikerült letöltenem újra az utolsó két évének a félévi és évvégi értesítőit.

2023. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!