Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltottatok már állást,...

Váltottatok már állást, milyen volt az munkaváltás, milyen volt otthagyni a régi kollégákat és hirtelen új kollégák között lenni, nem volt nagyon rossz, nagyon fura?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki most fogok életemben először munkát váltani, eddig egy helyen dolgoztam, ahol pályakezdő

voltam. Most már ideje a váltásnak, nagyon fura ez az egész számomra...


2023. febr. 1. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét múlva már el is felejtettem a régi munkahelyet
2023. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem erdekelt az elozo munkahely. Eletemben vissza sem megyek.
2023. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most valtok munkahelyet, alig varom hogy kilepjek innen annyira utalok mar itt lenni
2023. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer mondtam fel életemben, más -más okokból. Nagyon vártam a felmondási idő végét, jó volt utolsó nap végén kilibbenni a helyről, igazi megkönnyebbülés. Egyik helynél az emberektől volt nehéz búcsúzni, akikkel egy csapatban dolgoztam, nagyon megszerettem őket. Szerencsére velük azóta is tartom a kapcsolatot.
2023. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elozo helyen 15 evet voltam, sokminden hianyzik.

Hab a tortan hogy az uj munkahely 3500 kilometerrel odebb van...

2023. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig megkönnyebbülés volt otthagyni a régi munkahelyet. Az új, hát az érdekes téma, nagyon sok függ az emberektől, akikkel együtt fogsz dolgozni. Volt, ahonnan menekültem, és nem szakmai dolgok miatt, hanem az emberek miatt (pedig a bér nagyon jó volt).
2023. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok munkahelyem volt. Mindet másért hagytam ott.

Igazából azt kell elfogadni, hogy a munkahelyi kapcsolatok többnyire megszakadnak. Mindenhol másféle emberek vannak, főleg helyileg értve,.. nem mindegy hogy munkahelyet váltasz városon belül vagy átmész egy másik céghez

2023. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2 éve jöttem el a régi helyemről, ahol 18 évet voltam. Azóta is verem a fejem a falba hogyv eljöttem és leszopok bárkit ha elintézi hogy visszajussak.
2023. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 tudom ki vagy!
2023. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!