Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy szerenád hogy szokott...

Egy szerenád hogy szokott zajlani pontosan? mert nekünk holnap lesz és csak annyit tudok hogy 6ra kell menni

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Énekeltünk, ofő beengedett minket, ettünk, beszélgettünk.
2023. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Találkozópontról közösen elindultok és elsétáltok énekelve az összes tanár házához, aki visszajelzett, hogy örülne egy szerenádnak. Ott eléneklitek a lefixált dalokat, majd vagy felhívnak/behívnak titeket sütire, üdítőre, vagy a ház elé viszik ki/le nektek ezeket. Utána kis sztorizgatás, majd mentek tovább a következő tanárhoz, és indul újra az egész.
2023. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elvileg ez a suliban lesz megtartva, nem megyünk el a tanárok házához
2023. máj. 2. 00:32
 4/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem mondtak róla semmit ezen kívül. azt se tudom mit kell énekelni
2023. máj. 2. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt nekünk. Megvártuk amíg beér minden tanár, akkor leültek, mi kiálltunk eléjük és énekeltünk aztán meg kajáltunk (volt üccsi meg ilyen rágcsa izé), meg beszélgettünk.
2023. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es: én még olyanról sem hallottam, hogy a szerenád a suliban van, de azt meg pláne nem értem, hogy hogyan fogtok bármit énekelni ha nem gyakoroltatok rá, egyeztettétek, hogy melyik dalokat fogjátok stb.? És ez tegnap derült ki, hogy lesz ilyen?
2023. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!