Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha iskolában...

Mit csináljak, ha iskolában bántanak, mert kicsit teltebb vagyok?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam nincs már, és senki nincs, akivel erről tudnék beszélni. Egész délután sírok már, amiatt is, hogy így bántanak, és amiatt is, hogy szeretnék változtatni, hogy elfogadjanak, de nem tudom, hogy..
2023. máj. 5. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Futas? Egyel kevesebbet.
2023. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Ne törődj vele! Keress az iskolán kívül barátokat (sportkör, tánciskola, hobbi klubok, ...)
2023. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

Ezt nézd meg:

[link]

2023. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy kicsit gonosz leszek, de egyél kevesebbet és fogyj le! Az egészségednek se tesz jót, hogy elhízott vagy, később ez még rosszabb lesz. Szóval fordítsd hasznodra, hogy így beszóltak. Meríts ebből erőt ahhoz, hogy lefogyj.

Fogj hozzá sportolni is és figyelj arra, hogy mit és mennyit eszel.

2023. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Betegség miatt vagyok ilyen.
2023. máj. 5. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Engedd el a füled mellett, ne reagálj. Élni fogok az általánosítással, hogy ha túlsúlyos vagy, nem vagy olyan fizikumban, hogy istenesen meg tudj valakit verni. Ez az egyetlen dolog ami azonnal véget vet a szekálásnak: ha eléred, hogy féljenek tőled. A másik, lassabb, de hatásos módszer, ha semmit nem reagálsz. De szó szerint, még a szemed se rebben. Ha hozzád vágnak valamit, nem veszed fel, nem nézel oda. Egy idő után meg fogják unni, keresnek mást. A fogyás persze tök jó dolog ha EGÉSZSÉGESEN csinálják. De azért nem hatásos ebben az esetben, mert ha már rád szálltak, akkor találnak rajtad fogást. Bármit. Ha nem találnak, kitalálnak egyet maguktól (kamu pletykák). Példának okádék, ha lefogynál, jönne, hogy biztos zsírleszíváson voltál, gyomorgyűrűd van, anorexiás vagy, stb. Szóval itt nem azért szekálnak mert túlsúlyos vagy, hanem mert kipécéztek, és épp arra a tulajdonságodra szálltak rá. Kitartást kívánok és motiváld magad azzal, hogy az iskola csak ideiglenes, kettőt pislogsz és máris érettségi. Ha szeretnéd, írhatsz privátban és megpróbálok lelket önteni beléd :) Engem ovitól középiskoláig bántottak, szóval megértelek.
2023. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
A betegség sokaknak csak kifogás, a hízást ettől függetlenül kordában lehet tartani. Van neked előírva diéta, hogy miből mennyit ehetsz? Engedélyezett a sportolás?
2023. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha lefogynál,akkor is bántanának, mert már rád szálltak. Nálunk soványakat is bántottak. Ha hozzád érnek, üssél vissza erősen. Ha csak szóban cikiznek, akkor xarjad le, vagy jó hangosan alázd be a többi előtt a legbunkóbbat vmi gyenge pontjával. Pl ha alkesz az apja, akkor mondd, hogy láttad tegnap összehugyozva fetrengeni az árokparton, vagy ilyesmi.
2023. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

Fogadd el magadat és próbáld tettetni, hogy értékeled a "vicceiket", majd apránként te is szólogass be nekik, de finomam. Nincs semmi más opciód, én a ""menők"" közé tartoztam suliban és ezeknek az állatoknak csak tetszett, ha idegesítik ezzel a másikat. Hiába leszel bármilyen erőszakos, az csak a hab a tortán, ezt tipikusan azok hangoztatják akik se egyetemen se gimiben nem voltak a ""menők"" közelében.


Tudom nem ez a válasz amire vártál, de ez az igazság. Nagyon sajnálom, hogy ez történik veled, gusztustalanak az ilyen emberek, de nem tudsz sok mindent tenni sajnos. A legjobb opció a suli váltás lenne és erős jellemmel megjelenni a másik suliban, másik opciód pedig amit fentebb írtam.


Hanyadikos vagy? Ha ilyen 9., akkor én inkább váltanék a helyedben, mert nem lesz nehéz beilleszkedni és nem kell 3 év stresszt átélned azokkal a nyomorultakkal.

2023. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Annyira jó, hogy a ténylegesen a kérdésre válaszoló, segítő szándékú válaszok le vannak pontozva a sárga földig, a "höhö, akkó foggyá le" válaszok meg fel... Imádom ezt az oldalt, komolyan.
2023. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!