Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimibe náthásan kértek felment...

Gimibe náthásan kértek felmentést tesi alól?

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem tök felesleges betegen tesizni, nem jó, ha erőlteted a szervezetedet még jobban. Nem ezen az egy héten fog múlni az általános egészséged se, ha amúgy mozogsz máskor nagyjából rendszeresen.
2023. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Egészséges ember egy náthát meg sem érez, az iskolai testnevelés óra pedig olyan könnyű, hogy nem is lehet sportolásnak nevezni.
2023. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2023. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem csak lusta vagy és nincs kedved tesizni.


Ha annyira nem érzed jól magad, akkor maradj otthon, amúgy sem kéne náthásan bemenni, hogy körbe fertőzd a fél osztályt.

2023. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kitana. ***** válasza:
38%

Én eleve nem mentem suliba betegen, dolgozni sem jártam náthásan sem, tudom, hogy divat direkt szenvedni meg mártírkodni, de én jobban szeretem kipihenni, ha bajom van.

Semmi bajod nem lesz abból, ha kihagysz egy tesiórát.

2023. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Ja, persze.

Koporsót esetleg ne rendeljünk, ha megfázik valaki? xD

2023. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha csak egy sima megfázás ami annyit jelent,hogy folyik az orrom akkor nyilván nem.Ha viszont egy durvább megfázás ami annyit jelent,hogy a suliba lázas vagy és azt várod mikor mehetsz már haza akkor nem tesiznék.
2023. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Én kértem volna, ha elfogadták volna. Azért úgy, hogy nem kapok levegőt a takonytól, nem fun szaladgálni, ott a sok fikás zsepi a zsebembe, félpercenként fújhatom az orrom, hátha kapnék levegőt, de annyit nem lehet egy nadrágzsebbe elrakni, amennyi a tesi órán megnövekedett takonymennyiség felfogására elég, és a 20 percben már szétázott, használhatatlan, de cserébe az is esik ki a padlóra. Mert, ha csak annyi a bajom, hogy fikás vagyok, fújom az orrom, akkor még bementem, de ilyen ocsmány köhögéssel, fejfájással, már nem.
2023. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Tesin a tanár szabja meg, hogy a szülő mennyit igazolhat le. Nálunk, ha jól emlékszem, havi 1 alkalmat leigazolhatott, az indok mindegy volt, de lehet azóta ez megnőtt, mert a mi időnkben heti 2,5 óra tesi volt, nem 5.

Ha nem ad az orvos igazolást, akkor ezzel a módszerrel le lehet igazolni.

2023. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!