Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A pedagógusoknak miért olyan...

A pedagógusoknak miért olyan középkorias a felfogása ebben az országban?

Figyelt kérdés

A nővérem diplomás ápolóként dolgozik, ebből adódóan nem hülye az egészségügyhöz.Nekem is állandóan a folyadékbevitelt hajtogatja.


Volt egy kisebb összetűzése az egyik pedagógussal, aki nem engedte,hogy a fia igyon órán engedély nélkül.

Testnevelés óra volt, ami után fokozott, lassú folyadékbevitel szükséges.Átöltözni volt idő, de mellette kortyolgatni nem, rövid volt a szünet.

Kapott írásbeli fegyelmeztetőt a gyerek, aki természetesen visszabeszélt,hogy az édesanyja azt mondta, inni kell,hogy ne dehidratálódjon.


Nyilván, nővérem bement az iskolába és "eligazította" a pedagógust, jelezte, most nem kíván panaszt tenni a fenntartónál, csak akkor, ha újra előfordul ilyesmi.



Én azt gondoltam, azért valami fejlődött már az oktatás, mióta én végeztem, nem számítottam nagy dologra, de hogy semmit.

Az illető pedagógus is, megértés terén, emberség terén 1-es osztályzatra vizsgázott.


És ez nem egyedi eset, rengeteg ilyen van, csak nem derülnek ki.

Az iskola nem katonaság vagy munkatábor, ahol a tábornoktól kell engedély,hogy levegőt vegyen valaki.


2023. máj. 29. 14:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A feleselés fogalma elég tág, van akinél azt jelenti hogy "bunkón sértegeti a tanárt" van akinél meg azt, hogy "megszólal". Nálunk konkrétan a feleselés meg a "normális hangnemben megkérdezés" egy és ugyanaz volt, nem lehetett megbeszélni semmit a tanárral mert mindenre az volt a válasz hogy márpedig neki ne feleseljen. Amit te is írtál. Szóval ne lepődj meg ha így reagálnak itt a népek.
2023. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én a kérdező leírására reagáltam. Szerintem azért nem lett megoldva a probléma, mert a tanárral nem megfelelően kommunikáltak. Ennyit írtam. Az, hogy kinek milyen negatív élménye van a tanáraival, arról én nem tehetek. :D
2023. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!