Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanárom azt mondja,...

A tesitanárom azt mondja, hogy kellene nekem egy jó fiú, ezt mire érti?

Figyelt kérdés

A tanárral én nagyon jóba vagyok év eleje óta, most vagyok kilencedikes. Ő tipikusan egyébként mindenkivel jóban van, elég beszélgetős típus, de nagyon imádom. Nem zavar, de már harmadik alkalom hogy mondja nekem, hogy kellene nekem egy fiú, hozzá még hangsúlyozza azt is hogy jó legyen. Tegnap reggel elkéstem a suliból, de nem is volt sok kedvem bemenni az első órára, megláttam kint a tesi tanáromat a bejáratnál, és hangosan elkezdett kiabálni hogy menjek oda hozzá. Én persze amúgy is szeretek vele beszélgetni, ezért inkább odamentem, és beszélgettünk pár dologról, mellettünk ott volt még két portás és egy konyhás is azt hiszem.

Aztán csak úgy elkezdte mondani nekem hogy kellene nekem már egy fiú, rajtam azért látszik, hogy nem vagyok az a tipikus lány aki kiteszi a mellét és a seggét, bár ettől függetlenül nem tudom, hogy honnan tudta hogy nincsen barátom. Mikor ezt elmondta, az egyik portás el is kezdett viccelődni, hogy ez még korai, ráérek vele, és amúgy is a legtöbb fiú egy idióta. Persze nevetett ott mindenki. Miközben reggel jöttek a késős diákok, mert itt nagyon sokan szoktak általában késni, mutogatta messziről a fiúkat, hogy ez jó-e lenne, én persze azt sem tudtam hogy most mi van, szóval csak ott nevettem. Ráadásul nem csak mutogatott rájuk, hanem még azt is elmondta, hogy hány évesek, mi a nevük, mit szeretnek csinálni, és stb. A tesitanár egyébként férfi. Ezt gondoltam csak úgy hozzáteszem. Ezelőtt már mondta kétszer ha minden igaz ezt a történetet, de nem értem, hogy miért hangoztatja el ilyen sokszor.



2023. jún. 16. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk végig aszisztáltál ehhez jelen esetben a nevetéssel
2023. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát én kerülném ezt a pasast. Szólnék valamelyik másik tanárnak, hogy bizalmaskodik.
2023. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Elég magától értetődő hogy nyomul, de minimum izgul rád. Én a helyedben elkerülném. Mindig így indulnak ezek, megszerzi a gyerek bizalmát, így amikor szól hogy találkozzanak olyan helyen ahol senki nem tud neki segíteni, nem lesz gyanús és simán elmegy. Nekem is van olyan férfi tanár akivel nagyon jóban vagyok, viszonylag sokat szoktunk beszélgetni, de soha nem mondott nekem ilyeneket.
2023. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem nincs vele bajom, mert tényleg szeretek vele beszélgetni, de ez elég fura. Elkerülni nem szeretném egyelőre, mivel nagyon sokszor tök jót beszélgetünk és amúgy is Ő mindenkivel jóban van, szóval nem szeretnék nagyon tőle eltávolodni. Ezt csak úgy megjegyzem, hogy egyébként a tanárnak van felesége. De akkor ha ilyenekre célozgat, akkor miért mások előtt mondja? És a fiúkat miért mutogatta akkor? Bár elég fura, hogy egy tanár valakinek segíteni akarna pasit szerezni.

Utolsó válaszoló, mire érted, hogy a diáknak nem lesz gyanús és elmegy egy helyre a tanárral? Megerőszakolni nem erőszakolhatja meg végül is, ha erre értetted.

2023. jún. 17. 00:38
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

"Megerőszakolni nem erőszakolhatja meg végül is, ha erre értetted."

Miért nem? :D Szerinted azért beszélgetnek ezek a vén férfi tanárok a kis naív kamaszlányokkal, mert annyira elsöprően jó társaság vagyunk? Ha egy tanár ilyenekre célózgat annak általában az a következő lépése, amit írtam, ott meg vagy megerőszakolja vagy megzsarolja a gyereket (megbuktatja/kirúgatja ha nem teszi meg, vagy ha szól valakinek). Rengeteg ilyen eset van, és sok ki sem derül, mert a lány nem mer szólni, nehogy még neki legyen baja belőle.

2023. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én nekem nagyon nem tetszik ez a suli, ezért elszeretnék menni egy másikba, de még a következő évig várok, de már mondtam ezt a tanárnak, és csak próbált segíteni, hogy szerinte pár hét alatt nem jövök rá arra, hogy itt-e akarok maradni, vagy sem. Láttam rajta, hogy próbálna segíteni, de kicsit furán viselkedik. Mondtam neki azt is, hogy lehet, hogy jövőre már nem jövök, de még nem tudom, és mégsem hívott el sehova, mégsem következett be hál'istennek az amit írtál.
2023. jún. 17. 10:51
 7/19 A kérdező kommentje:
És vannak gyerekei is, képes lenne akkor erre?
2023. jún. 17. 10:52
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Attól mert házas,gyerek és felesége van még simán izgulhat tini csajokra.Az egyik válaszoló pontosan leírta miket csinálhat annak az érdekében hogy megfektessen.Ha nem akarod akkor nem kell kerülni de járj nyitott szemmel és vedd észre ha már sok.Én biztosan nem asszisztálnék ehhez,ha megint felhozza a témát mond meg neki hogy kellemetlen neked és fejezze be.
2023. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2023. jún. 17. 11:52
 10/19 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem, miért mások előtt teszi fel ezeket a kérdéseket?

Miért akarná lebuktatni magát? Kérdezhetné ezeket akkor amikor ezeket senki sem hallja.

2023. jún. 17. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!