Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanárom azt mondja,...

A tesitanárom azt mondja, hogy kellene nekem egy jó fiú, ezt mire érti?

Figyelt kérdés

A tanárral én nagyon jóba vagyok év eleje óta, most vagyok kilencedikes. Ő tipikusan egyébként mindenkivel jóban van, elég beszélgetős típus, de nagyon imádom. Nem zavar, de már harmadik alkalom hogy mondja nekem, hogy kellene nekem egy fiú, hozzá még hangsúlyozza azt is hogy jó legyen. Tegnap reggel elkéstem a suliból, de nem is volt sok kedvem bemenni az első órára, megláttam kint a tesi tanáromat a bejáratnál, és hangosan elkezdett kiabálni hogy menjek oda hozzá. Én persze amúgy is szeretek vele beszélgetni, ezért inkább odamentem, és beszélgettünk pár dologról, mellettünk ott volt még két portás és egy konyhás is azt hiszem.

Aztán csak úgy elkezdte mondani nekem hogy kellene nekem már egy fiú, rajtam azért látszik, hogy nem vagyok az a tipikus lány aki kiteszi a mellét és a seggét, bár ettől függetlenül nem tudom, hogy honnan tudta hogy nincsen barátom. Mikor ezt elmondta, az egyik portás el is kezdett viccelődni, hogy ez még korai, ráérek vele, és amúgy is a legtöbb fiú egy idióta. Persze nevetett ott mindenki. Miközben reggel jöttek a késős diákok, mert itt nagyon sokan szoktak általában késni, mutogatta messziről a fiúkat, hogy ez jó-e lenne, én persze azt sem tudtam hogy most mi van, szóval csak ott nevettem. Ráadásul nem csak mutogatott rájuk, hanem még azt is elmondta, hogy hány évesek, mi a nevük, mit szeretnek csinálni, és stb. A tesitanár egyébként férfi. Ezt gondoltam csak úgy hozzáteszem. Ezelőtt már mondta kétszer ha minden igaz ezt a történetet, de nem értem, hogy miért hangoztatja el ilyen sokszor.



2023. jún. 16. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg azok előtt a szarok előtt kérdezget, akikről tudja, hogy erkölcsileg szintén nullák. És mondhatja majd, hogy te mindenben benne voltál. Szerinted ki mellett fognak tanuskodni?
2023. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
5-ös, igen ez egyértelmű, de ez a tanár nem csak a kamaszlányokkal beszélget, hanem a fiúkkal is sokat. A lányok közelében kicsit többet szokott lenni, de fiúkkal is nagyon sokszor látom beszélgetni. Suliban úgy is hívjuk Őt, hogy "mindenki barátja", tényleg mindenkivel jóban van, és bármikor, bármivel oda lehet menni hozzá beszélgetni.
2023. jún. 17. 15:34
 13/19 A kérdező kommentje:
De egyébként hogyha mondtam neki, hogy én jövőre már lehet be sem jövök iskolába, csak arra, hogy kijelentkezzek, akkor ha még is igaz, hogy nyomul, akkor miért nem kérdezte meg, hogy nem-e találkozunk valahol? Ez a fiús dolog pedig, nem lehet, hogy csak annyira jóban van mindenkivel, hogy képes ilyeneket kérdezgetni? Elvégre, miért mutatta nekem a fiúkat és kérdezgette, hogy tetszik-e? Mármint azt kérdezgette hogy Ő jó-e, de hát ez mondhatni ugyanaz.
2023. jún. 17. 15:34
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Mit akarsz az egészből kihozni? Miről akarod meggyőzni magad?
2023. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi, hogy akkor a tanár csak barátságos és csak úgy néha feltesz ilyen fura kérdéseket, vagy tényleg vigyázni kellene-e vele.

Ezért örülnék, hogyha amit előbb kérdeztem, arra választ kaphatnék.

2023. jún. 17. 15:49
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Vigyázni kell vele. Normális tinédzsereknek beindul a vészcsengő ilyenre, hogy "te nem az a segget kipakolós csaj vagy". Az ostobábbja meg a gyakorin szenved.
2023. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Lehet csak kedves de ki tudja hiszen átlag tanár nem beszél ilyeneket egy tini csajnak.Lehet azért beszél erről közönség előtt mivel így kevésbé gyanús.Az én iskolákban is volt ilyen tanár.Beszélgettem a barátnőmmel és mondtam hogy mennyire hiányzik a lovaglás mint sport és ő pedig odajött és mondta hogy segíthet nekem ebben és mindig furán közeledett.Egyértelműen levágtam hogy nem csak kedvességből mondja.Járj nyitott szemmel és ennyi.
2023. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem áll föl neki a fasza, de felizgatja, ha ilyeneket mond neked. Amúgy meg tuti meg akar baszni.
2023. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

Felnőttek egy resze szereti kinos helyzetbe hozni a gyengébbeket. Ez altanos tény. Pl mint a szülők. Sokszor érezzük hogy kinosan viselkednek. Ő is figyeli a reakciodat, azt nem tudhatjuk hogy van e mogotte valami, de az tuti hogy igy szorakoztatja magat.

A masik hogy azert mondja hogy kene neked egy pasi, mert latja h rendes vagy jot akar neked, mert latja hogy te kicsit kilogsz. Szval kedvesegből probal segiteni, terelni hogy igen jobb lenne ha pl a tesitanarod helyett korodbeliekkel baratkoznal, beszelgetnel mert az az egeszsegesebb hozzaállás.

2023. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!