Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Június 16.-ára írhatnak be...

Június 16.-ára írhatnak be mulasztást?

Figyelt kérdés
Azt mondta az osztályfőnök, hogy mindenkinek be kell menni. Nem évzáró, mert az hétfőn lesz. Valami ünnepség. Én nem mentem be, mert már vége van a tanításnak. Ma reggel írt rám az osztályfőnök, hogy hol voltam és beírja a mulasztást. Szerintem már nem írhatje be. Egyrészt, mert már meg van írva a bizonyítvány másrészt, mert a suli vég június 15.

2023. jún. 17. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nincs jelentősége, és úgysem számít sehol. Felesleges ezen stresszelni, hogy mi lesz ilyenkor, mert következménye sem lehet.
2023. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Neked igen, neked van egy külön modul a Krétában.
2023. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Miért hazudna a tanár?
2023. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem tud mulasztást beírni. Anyád majd igazolja, ha sokat pattog. Múlt csütörtökön volt az osztályozó.
2023. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Én szülő vagyok és nem engedném, hogy a gyerekem ilyen korlátoltan intézze a dolgait. Nem lett volna egyszerűbb ezt az ofővel előre tisztáznod és nem azon pattognod, hogy "jogos-e"? A te viselkedésed egyszerűen korlátolt.
2023. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudja beírni, más megvannak a bizik.
2023. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

1. A bizonyítvány módosítható.

2. Ha az igazgató nem tolta ki a tanév végét valami miatt elvileg nem írhatja be, de ha igen akkor sincs jelentősége.

3. Kérdező hány éves vagy?

2023. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Rosszul tudod, idén a tanév június 16-áig tartott, tehát igen, beírhat hiányzónak.
2023. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!