Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki látta Az osztály című...

Aki látta Az osztály című filmet, mit gondoltok mit tett, és mit mulasztott az iskola, kiknek és milyen pontokon kellett volna beavatkozni az események megakadályozására?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_m0SsOKtpz8


Annyi bonyolult, és szövevényes, hogy igazából minden oldalról lehetett volna, és talán kellett volna tenni, de hogy vélekedtek róla?



2015. okt. 25. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehetett volna...másképpen is meg lehetett volna oldani.De ahogy a filmet néztem teljes mértékben együtt éreztem velük és nem sajnáltam az áldozatokat,még ha furán is hangzik.
2015. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mármint akikkel végeztek a végén.1. voltam
2015. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az iskolának észre kellett volna vennie ezt, nem?
2015. okt. 25. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet észrevették csak nem vették komolyan.Ez általában a valóságban is így van
2015. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülőknek is bele kellett volna avatkozni
2015. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a való életben se érdekli a tanári kart pl, ha valakit kiközösitenek. Olyan is előfordul, hogy még ők is direkt rátesznek egy lapáttal.
2015. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leg elején tornaórán a tanár látta a lökést, de semmit nem csinált, pedig az nem véletlen volt ott is cselekedni kelett vólna. Az ofő is észre vehette vólna a problémát, de itt a 2 srác is szólhatott volna valakinek, mert ezt ketten nem tudták vólna máshogy megoldani. Azzal viszont egyetértek hogy én se sajnálom a végén le lőtt osztálytársakat.
2015. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!