Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez nem kínos szerintetek 11...

Ez nem kínos szerintetek 11 évesen pelenkába járnak suliba Svájcban?

Figyelt kérdés
Ez nagyon durva el se hittem hogy ez konkoly dolog mert kellemetlen inkább szerintem.
2023. jún. 20. 22:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Ki mondta ezt?
2023. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a cikk.

2023. jún. 20. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Oszt?
2023. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Én a Blikkben olvastam.

Én is megdöbbentem rajta.

Rövid véleményem: azt hittem, legalább Svájcban normális emberek élnek. Tévedtem.

Ha egy társadalomban ez egészséges gyerekeknél előfordul, akkor az a társadalom beteg és gyerekellenes.

De van egy olyan gyanúm is, hogy ezek a gyerekek szexuálisan meg vannak rontva. Eszerint a pedofília elég elterjedt és elfogadott Svájcban.

2023. jún. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is afelé megyünk. Beszélgess óvónőkkel. Tök " buta" gyerekeket raknak be. Minden szülő az óvónőktől várja el azt amit nekik kellett volna 3 év alatt a gyerekbe nevelni. A Facebook mellett már a gyerekre nem jut idő.
2023. jún. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő
2023. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más dolog, amikor egy Autista és egyben súlyosan vagy középsúlyosan értemileg akadályozót gyermekek viselnek pelenkát az iskolában.

A volt iskolai éveim alatt, az Autista osztályban az alsós tanulók viseltek pelenkát, és a speciális óvodai csoportban is.


Viszont amelyik alsós gyermek 4. osztály elejéig nem érte el a szobatisztasságot, azoknak másik Autista osztályos iskolába kellett menniük 5.osztályban.

2023. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Sztem tök normális. A gyerekeknek is joguk van az önkifejezésre! Ez egy fokkal jobb, mint a nemváltás... xd
2023. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
5-össel teljes mértékben egyet értek
2023. júl. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!