Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítség!? Új suli

Segítség!? Új suli

Figyelt kérdés

Szeptembertől új suliba megyek.

Az előzö osztályomban utáltak merz nagyon gyerekesen viselkedtem, sokat beszéltem és hülyeségeket mondtam/kérdeztem. Kinézetem (arcforma) miatt is csúfoltak. Hogy tudnék több barátot szerezni? Normális válaszokat pls!



2023. aug. 2. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Követelem, hogy a hazugsággal megválasztott Parlament oszlassa fel önmagát, és legyen új választás Magyarországon!
2023. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy mi miatt nem kedveltek, akkor jó eséllyel tudsz rajta változtatni. Az arcformádon persze nem, de pl. egy megfelelő frizura azon is sokat dobhat. Fodrászt is megkérdezhetsz, hogy szerinte mi állna jól neked.
2023. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Legyél nyitott,kedves!


Ne legyél gyerekes,ha tudod,hogy emiatt piszkáltak,de ezért próbálj önmagad lenni!


Ha látod az illetőn,hogy nem fogékony rád,akkor inkább hagyd ott,ne nyomulj rá!


Nem kell már az első találkozás alkalmával elmesélni az egész életedet,és azt,hogy milyen vagy!


Kérdezz! De csak ilyen egyszerűeket,pl:


Mi/ki a kedvenc

színed?

kajád?

italod?

sütid?

énekesed?

zenéd?

filmed?


Mi a horoszkópod? Kutya/cica? Mit csinálsz szabadidődben? Mit gondolsz az osztályról?


Ilyeneket nyugodtan megkérdezhetsz,de a túl személyes dolgokat ( pl. hol lakik,kibe szerelmes,stb.) inkább hagyd ki!


Ha látod,hogy mondjuk nincsen ceruzája,adj neki kölcsön!


Első nap jó lehet,ha viszel magaddal pl. kekszet,chipset,stb., hogy megkínálhatsd őket.



Szólítsd minnél többször a kersztnevén! ( ez pszichológiai trükk,és elvileg működik. Minél többször szólítod a nevén,annál jobban fog kedvelni)



Remélem sok új barátod lesz! 😀

2023. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2023. aug. 2. 14:00
 5/9 anonim válasza:
100%

Én is most megyek új suliba, és én nagyon izgulok. Engem is utáltak, piszkáltak, még olyanok is akik azt se tudták ki vagyok. Bántottak sokat, ezért önbizalmam ami amúgy se volt most még kevesebb van. Felejtsd el azt ami volt, és koncentrálj arra hogy barátságos légy. Azt is csinálhatod, hogy majd odaméssz osztálytársakhoz, és pl amiről beszélnek elmondod azzal kapcsolatban a véleményed, tapasztalatod, történeted, vagy csak valamit egyszerűen hozzáfűzöl ahhoz, amiről éppen szó van. Valamint a mások által említett példa mondatok, szerintem elég jó beszédkezdeményezés lenne. De akár ha odaméssz valakihez megkérdezheted hogy éppen mit csinál, ha csak délután kerül sor a beszélgetésre valakivel, akkor megkérdezheted milyen volt a napja, ha volt külön órátok, akkor milyen volt az az óra, mit csináltak rajta, és azt is elmesélheted neked milyen volt az a nap. Ezek alapján, már az jöhet le másnak, hogy kedves normális vagy, és ők is keresni fognak, így már tudsz barátokat szerezni :)

A kinézeted pedig hidd el nem fog számítani senkinek, inkább az fog számítani hogy barátságos, kedves vagy e. :) (Felejtsd el mások miket mondták neked, én is csak azok után nem voltam megelégedve néhány dologgal magamon, miután mások azt kiemelték rajtam és piszkálni kezdtek miatta)

Sok sikert, remélem ezzekkel tudtam segíteni. Légy bátor! :)

És remélem sok barátot szerzel! Ügyes és kedves légy! :)

2023. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Senki kedvéért ne változz meg. Akár mindenki kedvéért sem. Nekem is mindig ezeket mondogatják.
2023. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg az is lehet, hogy pontosan ugyanazert itt kedvelni fognak. A kikozositeshez urugy kell csak. Tudod, ha kek sapkaban vagy azert, ha nem, azert.

Itt tiszta lap van. Es egymast sem ismeri senki. Minden most fog kialakulni. Es nem hulyegyerekek mar.

2023. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De van egy lány aki utál és ugyanoda jön ugyan abba a suliba ugyanabba a osztályba. Mi lesz ha elkezdi mondogatni miket csináltam az előző suliba? Hogyan állítsam le?
2023. aug. 2. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Találj ki te is vmit,amivel beégetheted ez a nőszemélyt!

Vmi jó szaftosat 😀

Vagy csak szimplán boxold szét a búraját xdd

2023. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!