Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » T i hogy viselitek hogy 3 hét...

T i hogy viselitek hogy 3 hét és kezdődik a suli? én az előbb ránéztem a naptárra és instant elkapott a depresszió

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 18:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

"addig jó, ameddig még van iskola, és oda jársz."


ezzel a mondattal vallatni lehetne, jobban fáj mintha lábon lőnének

2023. aug. 14. 21:10
 22/32 anonim válasza:
96%
Én őszintén várom a sulit. Készülök a felvételire, és hamarosan Gimibe mehetek. Bár barátaim nincsenek de a tanulásra fogok koncentrálni. Reméljük hamar eltelik ez az év is.
2023. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
92%

Hát, kérdező... az életben teljesítményt kell nyújtani.

Plusz az okos ember azt is tudja, hogy ha rendesen tanul, akkor sokkal jobb lehetőségei lesznek később az életben, ami nagyon nem mindegy.

Persze, ha az életcélod a lógás, az egy másik életpálya. Na, azt tényleg nem irigyeljük.

2023. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
az egy dolog hogy ha tanulok akkor jobb lehetőségeim lesznek de semmilyen munka nem érdekel. lehetnék amerika elnöke, az is ugyanolyan unalmas szar meló lenne mint utcát seperni
2023. aug. 16. 15:32
 25/32 anonim ***** válasza:
16%

Akkor ezen kellene elsőnek dolgoznod, hogy ez ne így legyen.

Ha az égvilágon semmi nem érdekel, az egy elmezavar, amit gyógyítani kéne.

(Ha ezek után ezzel vitatkozni akarsz, az már egy komolyabb elmezavar jele, akkor érdemes segítséget kérned, mert magadtól nem fog menni.)

2023. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
persze elmezavaros vagyok mert nem úgy gondolkodok ahogy te xdd
2023. aug. 16. 16:04
 27/32 anonim ***** válasza:
16%

Nem, haver.

Hanem azért, mert ÍGY gondolkodsz, ahogy most leírtad, és depressziós leszel normál helyzetben.

Ugye nem mondod, hogy a depresszió a normál agyműködés jele?

ÉS azért is vagy elmezavaros, mert most, hogy ez szóba került, eszed ágában nincs megoldást keresni, amitől javulna a helyzeted, hanem támadsz, mintha valaki fenyegetett volna. Ez egy elmezavaros reakció.


Mondjuk a te dolgod. Ha nem szeretnél egy normális életet magadnak...

csak az a gond, hogy így valakinek majd dolgoznia kell, hogy előteremtse neked a segély, majd a későbbi kórházi kezelés költségét. Neked is rossz lesz, meg mindenki másnak is.

2023. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
nem támadtam, valamit nagyon félreértettél. szerintem veled van a baj mert gyakorin szólogatsz be idegeneknek hogy "elmezavarosak", szerintem menj le futni pár kört, azzal hatékonyabban le tudnád vezetni a feszültséged
2023. aug. 16. 16:39
 29/32 anonim ***** válasza:

Most vagy nem érted, vagy szándékosan érted félre.

Az, ha az iskolának már a gondolata is ilyen hatással van rád, az nem egy normális viselkedés, az egy betegség. Ha valaki ezt elmondja neked, az nem "beszólogatás", hanem egy komoly dolog. Persze azt, hogy mennyire, innen nem lehet megállapítani.

DE ha ezt nem tudod magadtól megoldani - márpedig nem tudod, ez már kiderült! - akkor egyértelműen orvosra van szükséged.

Persze csak akkor, ha szeretnél magadnak egy normális életet.


Valahogy úgy érzem, hogy az "elmebeteg" a te szótáradban CSAK úgy képzelhető el, hogy egy közveszélyes, ágyhoz láncolt ember, aki magatehetetlenül hörög és vergődik a láncaiban, és hozzá se lehet szólni.

Azért ez nem egészen így van.

2023. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
2023. aug. 16. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!