Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálna engem az évfolyamtársam?

Utálna engem az évfolyamtársam?

Figyelt kérdés
Sose beszéltünk tudtommal, de mindig amikor a közelemben volt akkor amikor beszéltem másokhoz mindig rám figyelt, éreztem és láttam is hogy engem néz közben. Nem volt benne semmi mosolygás, néha elkapta a tekintetét amikor ránéztem ekkor. Sokszor próbál a közelemben lenni amikor alkalma van rá, már 2 éve ezt teszi és eléggé furcsálom, mint valami kaméleon. Kedvességből ha előreengedem az ajtóban akkor azt megköszöni. Meg egyszer amikor kérdezték ki akarna mellém ülni, akkor ő elég lelkesen mondta hogy ő szeretne. De mégis olyan távolságtartóan viselkedik és csak szimplán néz rám. Ez szimpátia lenne? Lányról van szó egyébként.

2023. aug. 19. 21:31
1 2
 1/12 Camorri ***** válasza:
89%
Fülig beléd van esve
2023. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Truman_Burbank ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb dolog amit tehetsz kérdezd meg erről Őt (hogy utál-e, miért csinálja ezt /persze kedvesen), akkor nem kell találgatnod és nagyon veszíteni valód sincs hiszen, nem ismered nincsen kötödésed vele...
2023. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1: Akkor én ölöm meg előbb😇

2: Ez biztos?

3: kérdezzem meg utál-e.. ez remek ötlet. Majd azt hiszi elmebajos vagyok.

2023. aug. 19. 21:45
 4/12 Truman_Burbank ***** válasza:
100%
Tess? Nyilván nem ezzel kérdéssel kell nyitni, de ha ennyire érdekel, a téma és beírtad ide, akkor csak megérne a csajjal beszélgetned, csak úgy bármiről, hogy megismerd őt és szándékait (talán akkor ezek szokásai eltűnnek) . Ha meg nem ér meg ennyit, akkor hanyagold az egészet, kár időt fordítani, mert leírtak alapján zavar, tehát akkor ne vegyél róla tudomást, szokd meg a szitut.
2023. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki,hogy most nincs senki akivel elmehetnél meg inni egy kávét,nem menne veled?


Aztán csak ketten vagytok és megtudjátok beszélni egy idő után,ha oldottabb a beszélgetés.

(Persze csak ha addig nem belez ki.)

2023. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Truman_Burbank ***** válasza:
100%
Jaja, persze ezt is lehet, ha suli nem elég privát, mert nincs kizárva, hogy introvertált a csaj
2023. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Truman_Burbank ***** válasza:
*6-os kommentjére értem
2023. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem utálom, nekem szimpatikus messziről is.
2023. aug. 19. 22:00
 9/12 Truman_Burbank ***** válasza:
100%
Na annál jobb, ahogy mondtuk ülj le vele beszélgess vele bármiről és ahol akarod csak úgy ismered meg tudod meg a dolgait... asszem ennyi (kivétel ha ha vannak egyéb fenntartásaid)
2023. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj én gimi elején ugyanígy viselkedtem a sráccal, aki bejött nekem, szerintem fix azt hitte hogy elmebajos vagyok😂


Szerintem próbálj vele beszélgetni, ha utál akkor ebben biztos nem lesz partner

2023. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!