Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerettetek/ szerettek iskoláb...

Szerettetek/ szerettek iskolába járni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Szerettem/ szeretek iskolába járni
Nem szerettem/ szeretek iskolába járni
73 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg traumát szereztem ott. Nem akarok egy iskola közelében sem lenni.
2023. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt jó az osztályom, csendes voltam, ki lettem közösítve gimiben. Általánosban rengeteget csúfoltak.

Egyértelműen nem szerettem ezek miatt iskolába járni.

Főiskolára viszont igen.

N

2023. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Rossz volt a közösség + senki nem fizetett érte hogy elcsesszem a napom, mint munkában.

2023. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%
Mindigy is gyűlöltem mindent, ami kötelező és kényszer. Felnőttként sincs ez másként.
2023. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem. A felnőtt, dolgozói élet sokkal jobb. Az iskolában nem tudsz mit kezdeni az agyatlan hülyegyerekekkel, akik nincsenek normálisan megnevelve és mindent megtesznek azért, hogy vagy a tanóra legyen katasztrófa, vagy pedig személyesen téged néznek ki azért, mert nem vagy annyira sekélyes, mint ők. Ugyanez igaz a tanárokra, akik közül sokan teljesen alkalmatlanok tanítani és ennek te iszod meg a levét. Dolgozó emberként már nem vagyok ezekkel az emberekkel összezárva, nem kell a szüleimen és a pénzükön élnem. 3 hét múlva lenne az osztálytalálkozó, mosolyogva nyomtam azonnal "Nem"-et a Facebook meghívásra, ha valakivel érdekelne, mi a helyzet, akkor ráírnék/felkeresném.
2023. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
#3 Plusz meló után hazamész és azt csinálsz, amit akarsz, nem kell még házit is írni meg tanulni. Hétvége ugyanez. Sokkal könnyebb felnőttnek lenni.
2023. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%

#5

Amúgy suliban néhány gyerek olyanokat művel a társaival hogy munkahelyen hasonlóból simán rendőrségi ügy lenne. Suliban meg még a tanárok gyakran védik is az agresszorokat sokszor…

2023. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
64%

#5: Szintén nemsokára lenne a 10 éves osztálytalálkozónk. Megy a szervezkedés, engem is meghívtak a csoportba. Meg se nyitottam. A suliban sem beszéltek velem. Hányszor ültem egyedül... Akkor most mit akarnak? Hagyjanak engem...

(kettes válaszoló voltam)

2023. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Szerettem, általános iskolába és középiskolába is. Jó osztályom volt mindkét helyen. Nálunk nem volt senki, akit bárki vagy bárkik kiszúrtak volna maguknak és bántották volna.

Tanárok között voltak nagyon gázosak (alkesz, agresszív, beszólogatós, megalázó, szexuális ajánlatokat tévő, stb.). Ők nem hiányoznak.

Érettségi találkozóra el szoktam menni. És az egyik legjobb barátnőm is a volt osztálytársam.

2023. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%

Általános iskolában kigúnyoltak egy páran mert én voltam a visszahúzódó kisebb aki nem tudta megvédeni magát, középiskolában szintén szivattak 3an, úgyhogy utáltam mindkettőt és olyan traumát hagyott bennem, hogy nehezen tudtam feldolgozni.


Most egyetemen már jól érzem magam, senki nem bánt senkit.

2023. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!