Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaz az, hogy betiltották a...

Igaz az, hogy betiltották a tanár-diák ölelést?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, de egyébként is legfeljebb alsós korban oké.
2023. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyesmi fizikai kontakt szerintem sem megengedhető, kortól-nemtől-októl függetlenül, azt nem tudom, hogy tilos-e.
2023. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Talán ballagáson tudom elképzelni.

De valóban, furcsa tanárokat ölelgetni

Vagy mégfurcsább diákokat ölelgetni.

Főleg, azok után, hogy volt egy valószínűleg pedofil tanárom.Nagyon furcsán viselkedett az egyik lánnyal.

Be kéne tiltani azt is hogy hozzáérhessen a tanár.Ott simogatta sőt, tesi órán helyettesítő tanár volt egyszer és a csajban konkrétan eltűnk két ujja amikor a kötelen "segített felmászni".

2023. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Normális tanár -diák viszonyban eleve nincs ölelés
2023. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Az iskolámban kettő ilyen tanár van, aki nagyon közvetlen, simán megöleli a diákjait, nem minden nap, hanem pl. így év elején, vagy amikor sok ideig nem látta őket.

Szerintem aranyos gesztus és tudják, hogy melyik diák igényli, ki az aki nem és nyilván nem is erőltetik.

Ilyen szinten szerintem rendben van, viszont amikor napi szinten, főleg ellenkező nemű (vagy szexualitásának megfelelő) diákokat ölelgessen napi szinten már nem tudom jó szemmel nézni.

2023. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt egy kedves fiatal női tanárunk mindenki szerette és akkor ment el a suliból amikor ballagtunk és akkor pár lány megölelte és nem történt semmi.
2023. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ballagásnál a kézfogás mellé, lehet ölelés, illetve ünnepélyes pillanatokban. - Egyébként életet menthet.
2023. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Btw van egy olyan tanárunk jelenleg akinek direkt olyan a tantárgya hogy ilyen szociális és lelki dolgokkal foglalkozunk az órán és nála tök természetes ha óra végén és komolyabb téma után a lányok megölelik esetleg az értelmesebb fiúk (semmi baj nincs vele csak nálunk inkább a lányok szoktak ölelkezősek lenni).
2023. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!