Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet hogy nem lesz tanár?az...

Lehet hogy nem lesz tanár?az osztályban

Figyelt kérdés

SZEPTEMBERTŐL?


szó szerint értsd!!! ügyelet lesz helyette

Mondjuk hogy 1 óra matek magyar kémia tesi rajz és bemennek és nem csinálnak semmit sem ZÓ SZERINT SEMMIR!!! kapcsolnak mesét v filmet egész nap a gép elött koc kul a gyerek

ERRE LEHET KÉSZÜLNI???

Nincs tanár?

2-3 osztály összevonnak?

Az már milyen tanítás?



#mi lesz még itt
2023. aug. 2. 15:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
25%

Merő túlzás hogy 5000 tanár szeptembertől elhagyja a pályát. Inkább a legalja sulikból vagy onnan ahol rossz a hangulat mennek át a tanárok a jobbakba.

Ahol még sem lesz majd tanár ott majd kisakkozza a fenntartó hogy mi legyen.

2023. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
fizka meg kémia szakos tanár 1 jelenkező volt
2023. aug. 2. 15:16
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet, már az elmúlt tanévben is volt ilyen.

Nálunk pl nincs fizikatanár, és mindig csak valaki beesett órára, hogy ne legyenek egyedül a gyerekek, de fizika tanítás nem volt.

2023. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%

Majd beállítanak téged figyelembe véve polihisztori kvalitásaidat. Cserébe most kivételesen nyárra is kapsz szerződést.


Áll az alku?

2023. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

nem is az hanem

-mi iskolánk abból 23/18mennek el mindenki

osztályfönökből: 7 /1marad az az egy szerencétlen jövöre lesz nyugdíjas

igazgató (igazgatóhelyetes) titkárság is elmegy!

matek magyar tanár marad

tudom hogy vesznek fel meg minden ! de!

durva lesz!!!


ezt igy kimonva?nem!?

2023. aug. 2. 15:28
 6/34 Kólauborkával ***** válasza:
73%

Mire lehet számítani ilyen tanár barát politikai döntések mellett?

Én is szívesen tanítanék, mert imádok, de valami öl élni kell.

A tankönyvet meg én választom, ne mondja meg nekem senki melyik modern, szutyok, hazug könyvböl tanuljon a gyerek…

2023. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Tesi tanár helyettesít matek órán, így csak üldögélnek, vagy rajz tanár történelem órán, szintén üldögélnek. Mi már egyszer iskolát váltottunk ezért, de találtunk olyan iskolát, ahol tavaly minden tantárgyat szaktanár tanított. Na most 1 nyugdíjba megy, 3 felmondott. Hova íratnám át, amikor azt hallom, hogy mindenhol hasonló lesz?


Szóval ilyen és ennél rosszabb, majd rajzolgatnak, vagy telefonoznak, vagy kimennek az udvarra. Aztán fogadhat magántanárt, aki tud. Nekem sajnos nincs pénzem, mert a fizetésemet egyáltalán nem emeltél 2 éve.

2023. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A nevelt lányom sulijából 13 tanár ment el. Természettudományi tárgyakat évek óta helyettesítéssel, meg óraadókkal oldották meg, az első és utolsó órákat meg egyszerűen nem tartották meg.
2023. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%

Lehet osztályokat vonnak össze. A diák tud figyelni akkor ragad rá valami, ha nem akkor nem. Gyári szereldébe bőven elég a 8-10 osztály.

Akik tovább szeretnének tanulni, és anyagilag megengedhetik, a magániskolát fogják választani.


Vissza a 20-30-as 40-es évekbe. Paraszt családok gyerekeinek elég volt a 4 elemi, ezzel lehetett menni a földekre dolgozni.

Tehetősebb családok gyerekei tovább tudtak tanulni.

2023. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
77%
Amennyire szétgányolta a Fidesz az oktatást, én azt kívánom, hogy omoljon össze teljesen, mert addig nem fáj eléggé senkinek, hogy megoldják a problémát.
2023. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!