Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudna ehhez bárki bármi...

Tudna ehhez bárki bármi véleményt hozzáfűzni?

Figyelt kérdés
Ma tesi órán egyik barátom rosszul lett. (kimerült valszeg.) és mondta hogy szóljuk a tanárnak. Oda megyünk a tanárhoz ő elmonda amit ilyenkor el kell mondania, és közben a háttérben a lányok hangosan röhögcsélnek azon hogy valaki ROSSZUL VAN.. (szörnyű,botrányos,elkeserítő és szánalmasnak látom ezt a dolgot)

2023. szept. 18. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Talán csak annyit, hogy amikor én voltam iskolás, énekórán épp valami kórust gyakoroltunk, amikor az egyik lány hirtelen elájult, a földre esett és a szája is vérezni kezdett. Senki nem röhögött, épp ellenkezőleg: amiatt aggódtunk, hogy nehogy komolyabb baja legyen. Úgy látszik, az még egy más világ volt...
2023. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez a mai Z-degeneráció. Mindenen röhögni kell, mint egy cirkuszi bohóc.
2023. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem voltam ott és az ő oldalukat sem ismerjük, így nem akarok ítélkezni. Lehet történt valami, ami miatt tényleg vicces volt a helyzet vagy lehet nem is ezen nevettek, csak pont akkor és rosszul jött ki stb. De ha tényleg csak arról van szó, hogy valaki rosszul lett és ők ezen röhögtek, az valóban szánalmas és elég gáz.
2023. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én a tanár helyében helyretettem volna azt a néhány röhögcsélő csajt (ha tényleg ezen röhögtek). Vagy akár valamelyik osztálytárs helyében is megmondtam volna nekik keményen, hogy figyeljetek, Ákos rosszul van, ez egyáltalán nem vicces.
2023. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Az az igazság, hogy kamasz fiúként én is gyakran tapasztaltam azt, hogy a lányok nevetgélnek rajtam...

aztán kiderült, hogy kvára nem rajtam nevetnek, csak annyira alacsony volt az önbecsülésem, hogy mindenhol azt figyeltem hol gondolnak rosszat rólam:D


Szóval azért meghallgatnám a másik oldalt is

2023. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Feltehetöen "a háttérben a lányok hangosan röhögcséltek" és semmi köze sem volt ennek ahhoz, hogy valaki rosszul érezte magát. A kamasz lányok ugyanis a nap nagy részében röhögcsélnek minden ok nélkül.
2023. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen is rajta nevettek mivel tettek róla megjegyzést (most az tökmind1) és semmi előzménye nem volt hogy ezért kinevessék.
2023. szept. 18. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!