Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Véleményt kérek . Szerintetek...

Véleményt kérek . Szerintetek jol cselekedtem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden ...

16 èves vagyok.. Dorinának hivnak !!! Csak h tudjátok csaj vagyok !!

Szeptember óta van egy kollègiun nevelőm ... Ès iszonyatosan jo kapcsolatban vagyok vele ... Ő 27 èvvel idösebb mint èn ... Az elejèn mèg nem de minden nappak egyre többet beszèlgettünk ... Ès egyre mèlyebb furabb dolgokrol .... Èn elkeztem vonzodni hozzá .... Ès iszonyatosan zavart h a legjobb baratnömmel is ugyan úgy kezdet viselkedni mint velem ... Eljárnak mozizni ... Elnarnak kajálni tegezödnek ... Puszival köszönnek ès mikor elválnak akkor is .... Titkoloznak elötten ès iszonyatosan zavar .... A lènyeg h tegnap felhivott a baratnőm egy rokona h nincs meg a csaj ... Egyből leesett ... A nevelönkkel van ... Nem tudtam mit hazudni a rokonának mert nem tudtam h a baratnőm othol azt hazudta h velem van .. Èn meg ugy tudtam hohy a kereszttesojával mozizik .... A lènyeg .. Kiderükt sok dolog .. H a Nevelőnk hogy viselkedik a barátnőmmel ès beszèltem erről a barátnőm anyukájával ... Aki ugye bár felnőtt .. Ès ö elmondta a vèlemènyèt h szerinte ez a hapsi egy perverz alak .. Ès h fèlti a lanyát .. Ès hogy. Nekem sem kène h közöm legyen hozzá ... Èn mèg most is probálom elhinni h a pasi jó ember ..... Hogy nem pedofil.... Èa hogy nem akar minket behalozni ... A baratnőmnel összevesztem iszonyatosan amièrt hazudozott titkolozott .. A nevelöntől meg elkezdtem fèlni .. Ès megkèrten h hagyon bèkèn mert utálom ..... Letiltottam öket fèszröl .. Megszakítottam velük a kapcsolatot .. Szerintetek jol tettem ???



2018. jan. 3. 17:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezeket a dolgokat a barátnőm keresztesolyátol tudtam meg h igy viselkednek egymassal !!!! Mert a baratnőm nem mondott semmit !!! Ezek utan iszonyatosan èrzem magam ... Ès foggalmam sincs mihez is kezdjek igazán .. A szüleimmel nem beszèlek erről .... Szó sem lehet róla .. !!
2018. jan. 3. 17:19
 2/11 anonim válasza:
100%
Hát elég valószínű hogy jol tetted.. Az ilyeneket kerülni kell.:)
2018. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ennek az ég világon semmi köze a pedofíliához. Nagyon súlyos dolog bárkit is ilyen dologgal vádolni, és te meg a barátnőd sem vagytok 16 évesen már gyerekek. A törvény sem tiltja a szexet ha elmúlt mindkét fél 14, úgyhogy ne dobálózz ilyen szavakkal.
2018. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól cselekedtél!
2018. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól cselekedtel! Nem itelkezek, mert ismerek nagy korkulonbseggel is jól működő kapcsolatot, bár az tény, hogy nem gyakori. Itt elsosorban azzal van a probléma, hogy ketelkedsz benne/félsz tőle, ez már régen rossz és semmi jó nem lenne belőle.
2018. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Letiltottam öket fèszröl .. Megszakítottam velük a kapcsolatot .. Szerintetek jol tettem ???"


Igen.

2018. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen, jól tetted.

Persze törvényileg nem pedofil. De teljesen elítélendő, hogy egy 27 évvel idősebb férfi egy 16 éves lánynál próbálkozik, kihasználva a naivitását, ráadásul olyan ember, akire rá vannak bízva ezek a lányok, hogy vigyázzon rájuk, felügyelje az életüket a koliban, hogy minden rendben legyen.

2018. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Èn sem akarom elhinni rola h ilyen lenne .. De nagyon ellene szól minden dolog ... Egyre bonyolultabb minden vele kapcsolatban .. Szerintem nem tulzas egy 43 èves fèrfira azt mondani h pedo .. Ha 16 èves lányokat hálozgat be miközben felesège van ès kilanya .... !!!!!
2018. jan. 3. 18:23
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
hat...nem...tudom,,,hogy...jol...tetted---e...
2018. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
#8 de túlzás és engem triggerel is, mivel nem ismered a szó jelentését de vakon ítélkezel. A pedofilok serdületlen gyerekek iránt vonzódnak, ebbe semmilyen esetben sem tartozhatsz bele sem te, sem a barátnőd, kortársad, iskolatársad sem.
2018. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!