Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezen a dolgon csak én sértődöm...

Ezen a dolgon csak én sértődöm meg?

Figyelt kérdés

10.-es gimis vagyok.

Az osztályomban van egy lány, aki nagyon beképzelt, sokszor iszonyú flegmán tud kommunikálni másokkal, és szinte ő a főnök.

Amikor tesin valamilyen csapatjátékot kell játszanunk, (amit a tanárúr mond) és csapattársakat kell választani, ő mindig csak azokkal szeretne lenni, akik elég ügyesen tudnak játszani.


Ma például kosarazni kellett, - csak nekünk lányoknak mert a fiúk fociztak- és a tanárúr választotta meg a 2 csapatot úgy, hogy 4 fekete pólós és 4 világos pólós lány volt, és azon a "flegma" lányon is és rajtam is fehér póló volt, így egy csapatba kerültünk, de amikor mondta a tanár, hogy ő a mi csapatunkba kerül, rögtön elkezdett bosszankodni, hogy hát ő biztos hogy nem lesz ebben a szar csapatban, mert mi soha nem csinálunk semmit, csak állunk egyhelyben, (ez egyáltalán nem igaz, mert a többiek is megmondják, hogy én nagyon ügyes vagyok, csak hát néha elrontom a játékot) és ő átveszi a pólóját, és a másik csapatban lesz, ahol csak erősek és jók vannak.

Aztán elkezdődött a meccs, és lám, én játszottam egyedül a 4 lány közül, a csapattársaim csak szaladgáltak összevissza, a csaj pedig állt, és parancsolgatott, kiabált, hogy már megint miért nem kapjuk el a labdát, de közben meg amikor én passzoltam neki, ő sem kapta el, de mindegy.


Úgyhogy kezd elegem lenni az ilyen emberekből, akik folyamatosan ítélkeznek, hogy a másik ilyen meg olyan szar, közben meg ők nem csinálnak semmit.


Ez csak nekem esett rosszul? :(


2023. szept. 25. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Te szóltál neki, hogy miért benazik? Vagy csak itt akadsz ki?

Minden osztályban van ilyen csak, aki többnek hiszi magát mindenkinel. Rosszul nem esett volna, de biztos nem hagytam volna szó nelkul.

2023. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

A csaj tipikusan az a lány, akinél minden vérre megy: nem élvezetből sportol, hanem csatának tekinti. Képes egy tesiórai kosárlabdából olyat generálni az agyában, mintha NBA döntő lenne.


Osszátok le pcsába legközelebb, hogy "ez csak játék, kit érdekel ki hogyan teljesít, úgyhogy töröld le a habos nyalat a szádról, és próbáld már meg élvezni egyszer, te idióta." - például.

2023. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Én öngyilkos akarok lenni olyan szar az életem.

Nincs nagyobb bajod? Pasi akinek nem jössz be? Élet nagy problémái... sose legyen ennél nagyobb bajod

2023. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Te szóltál neki, hogy miért benazik?"


Igen, amikor dobtam neki a labdát, és végignézte ahogy leesik a földre, elkezdett kiabálni, hogy mit csinálok, én meg mondtam, hogy hát basszus, neked passzoltam de nem vagy képes elkapni.

2023. szept. 25. 12:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért esik rosszul, mert így el fogom veszíteni az önbizalmam, ha lépten-nyomon azt hallom tőle, hogy én szar vagyok, és ő nem lesz az én csapatomban.
2023. szept. 25. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert ki a g. Ecii lenne? xD menj pszihilógushoz ha egy lányra alapozol
2023. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha tudod, hogy ő ilyen, hogy soha semmi nem jó neki, akkor minek veszed magadra? Mi köze ennek a te önbizalmadhoz?

Egyébként ha rajtad kívül a többiek semmit se csináltak, akkor végül is igaza volt abban, hogy nem akart ebbe a csapatba kerülni. Nyilván a stílus nem mindegy. De nem ismerünk titeket. Lehet, hogy ez már a sokadik alkalom, amikor ő normálisan csinálna valamit, a többiek meg nem. Ketten is kevesek vagytok, ha a többiek lekakilják az egészet.

2023. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Most eszembe jutottak azok a "kellemes" tesiórák. Nálunk is volt ilyen csaj, minden játéknál mintha az olimpián lettünk volna, ha vesztett annyira behisztizett hogy még földhöz is vágta magát. Mondjuk őt már a tanár elküldte melegebb éghajlatra.
2023. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Osszátok ki a p*csába, vagy suli után verjétek meg! Az ilyen flegma libákon az segít!
2023. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Most megnevettettél :D

Ez a csaj ugyanilyen.

2023. szept. 25. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!