Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezen a dolgon csak én sértődöm...

Ezen a dolgon csak én sértődöm meg?

Figyelt kérdés

10.-es gimis vagyok.

Az osztályomban van egy lány, aki nagyon beképzelt, sokszor iszonyú flegmán tud kommunikálni másokkal, és szinte ő a főnök.

Amikor tesin valamilyen csapatjátékot kell játszanunk, (amit a tanárúr mond) és csapattársakat kell választani, ő mindig csak azokkal szeretne lenni, akik elég ügyesen tudnak játszani.


Ma például kosarazni kellett, - csak nekünk lányoknak mert a fiúk fociztak- és a tanárúr választotta meg a 2 csapatot úgy, hogy 4 fekete pólós és 4 világos pólós lány volt, és azon a "flegma" lányon is és rajtam is fehér póló volt, így egy csapatba kerültünk, de amikor mondta a tanár, hogy ő a mi csapatunkba kerül, rögtön elkezdett bosszankodni, hogy hát ő biztos hogy nem lesz ebben a szar csapatban, mert mi soha nem csinálunk semmit, csak állunk egyhelyben, (ez egyáltalán nem igaz, mert a többiek is megmondják, hogy én nagyon ügyes vagyok, csak hát néha elrontom a játékot) és ő átveszi a pólóját, és a másik csapatban lesz, ahol csak erősek és jók vannak.

Aztán elkezdődött a meccs, és lám, én játszottam egyedül a 4 lány közül, a csapattársaim csak szaladgáltak összevissza, a csaj pedig állt, és parancsolgatott, kiabált, hogy már megint miért nem kapjuk el a labdát, de közben meg amikor én passzoltam neki, ő sem kapta el, de mindegy.


Úgyhogy kezd elegem lenni az ilyen emberekből, akik folyamatosan ítélkeznek, hogy a másik ilyen meg olyan szar, közben meg ők nem csinálnak semmit.


Ez csak nekem esett rosszul? :(


2023. szept. 25. 11:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy miért pont mindig csak lányok között vannak ilyenek.
2023. szept. 25. 12:43
 12/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem van egy férfi kollégám, aki ugyanilyen (mindent véresen komolyan vesz, nem tud laza lenni, minden feladatra úgy tekint, mintha a világmindenség múlna rajta). Nyilván lányok között gyakoribb, de sracok között is előfordul.
2023. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!