Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan puskázzak esti sulin...

Hogyan puskázzak esti sulin biológiából úgy ha túl figyelmes és nagyon ravasz a tanárnő?

Figyelt kérdés
Este már nem tudok koncentrálni semmire, főleg nem a dolgozatra. Hiába tanulok rá mindig csak 1-2 válasz ugrik be.

2023. okt. 2. 12:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10 kipróbálom köszi és igazad van!
2023. okt. 2. 13:34
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

9#


kérdés: Mit jelent a domináns allél kifejezés?


ADIDAS!

2023. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Meg ne játsszuk itt már a "mindenki a tudásáért kap oklevelet" szintű álszentkedést. Náluk gimiben olyan dekoltázsvillantásokra kapták az ötöst, hogy csak nézett az ember. A puskázás meg a jobb gimikben is alap dolog volt. Bár alapvetően nem értek vele egyet, attól még létező jelenség.
2023. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
#13: Nem gondolnám, hogy álszenteskednénk. Csak attól, hogy létezik diszkrimináció és csalás, még nem kellene elősegítenünk azt.
2023. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Leírtam, hogy mit tartok álszentségnek. Nem bátorítom a csalást, de tény, hogy sokan élnek vele, és célt érnek.
2023. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, ismert-e előtted a tanulás fogalma, de én akkor is inkább ezt ajánlanám szíves figyelmedbe!
2023. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%

#15: Igen, tény, hogy a rendszerben vannak hibák. Nem csak középiskolában, de főiskolán, egyetemen is tudok olyanról, aki nem az eszének köszönhette, hogy végül diplomához jutott. Láttam azért egyet s mást, tudnék mesélni.

De ettől függetlenül továbbra is tartom magam ahhoz a véleményhez, hogy a rendszernek a tudás alapján kellene eldöntenie, hogy ki, és milyen értékelést kapjon.

2023. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem is vitattam. De azt állítani, hogy mindenki tudással szerez képesítést, hazugság. Csupán ezt korrigáltam mások hozzászólásában.
2023. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
14%

"Elvileg a nő mindig kiszúrja a puskázókat"


Mi az, hogy elvileg? Úgy tűnik, nem sokat tudsz a biosz tanárodról. Ez hogy lehet? Még nem írtál nála dolgozatot vagy netán te vagy az a tanár?

2023. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Mégis hány profilról kell pontozni, hogy valakinek 0 legyen a százaléka? :D Ki ilyen morcos? :D
2023. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!