Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárnő jogosan haragudott...

Tanárnő jogosan haragudott meg rám ha csak segíteni akartam?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársnőm meg szeretett volna tudni valamit és megkérdezte tőlem én nem tudtam a választ és mondtam neki megkérdezem tanárnőt osztálytársnőm meg mondta hogy oké én pedig megkérdeztem tanárnőnket hogy osztálytársnőm nevében kérdezem erre meg tanárnőnk felháborodott hogy miért nem osztálytársnőnk kérdezte meg és ő nem szereti ha így viselkednek vele hogy nem egyenesen tőle kérdezik meg hanem mással üzengetnek és én is miért nem erre biztattam osztálytársnőmet és miért a nevében kérdezgetek és elég mérges volt és szeretném tudni hogy ez tényleg jogos volt tanárnőmtől ha csak jót akartam? kösz
2023. máj. 18. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez ám a pedagógus. Minek ezen kiakadni, nem értem.
2023. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát szegénynek agyára ment a tanítás. Jó most viccet félre téve nálunk is volt pár ilyen tanár aki ettől full kiborult. Szerintem ne foglalkozz ezzel. Tanultál a hibádbol most már nem csinálsz ilyet. De na akk is már milyen faszsag 😅
2023. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok


Bár nem tettél semmi rosszat félre ne értsd😊 érdekes tanár

2023. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként mind a két fél helyzete jogos és egyben nem is. Valóban nem neked kellett volna megkérdezni még ha jó hiszeműségből is volt akkor sem. De a tanárnőnek sem kellett volna kiakadni ennyire. Tényleg lehet hogy egy gyerekes ingert elért nála de valljuk be sokan vannak vagyunk úgy hogy nem merünk kérdezni mert kitudja mit szólnak mások és stb. főleg ha olyan a kérdés. Ezért nem kellett volna így reagálni. De te is megfogalmazhattad volna úgy hogy nem ő hanem te magad kérdezed.
2023. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem rád haragudott, hanem arra az osztálytársadra, aki téged küldött maga helyett. Nekem a nagyobbik lányom szereti azt csinálni, hogy amikor valami rázósat akar kérdezni, akkor a húgát küldi előre az aknamezőre. Ettől pl én is felcseszem magam.
2023. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom milyen hangnemben beszelt a tanarno de az jogos hogy akinek kerdese van az nyissa ki a szajat. vagy legkozelebb ha valaki neveben kerdezni akarsz, akkor azt ne jelentsd be, kerdezd ugy mintha a te kerdesed lenne
2023. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Még egy dolog eszembe jutott: lehet, hogy a tanárnő azt gondolta, hogy igazából te akartad megkérdezni, csak rákented a barátnődre. Szerintem valószínűbb az az opció, hogy a barátnődre orrolt meg, de ez is lehetséges.
2023. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!