Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan puskázzak esti sulin...

Hogyan puskázzak esti sulin biológiából úgy ha túl figyelmes és nagyon ravasz a tanárnő?

Figyelt kérdés
Este már nem tudok koncentrálni semmire, főleg nem a dolgozatra. Hiába tanulok rá mindig csak 1-2 válasz ugrik be.

2023. okt. 2. 12:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sehol nem írtam le, hogy MINDENKI tudással szerez képesítést. Azt már csak te gondoltad bele. Mielőtt mást hazugnak nevezel, előbb tanulj meg szöveget értelmezni!
2023. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
35%

"Az iskola arról szól, hogy neked tanulni kell, és ha elérsz egy minimális szintet, akkor kapsz róla egy okmányt, hogy te azt teljesítetted. Ha nem megy, akkor meg nem."

Ez nem így van. És erre reagáltam.

De morcos lett valaki. Esetleg a többi profilhoz is van köze?

2023. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%

Aki le van pontozva, gondolom azért van, mert nem a kérdésre válaszol, hanem haszontalan erkölcsösködést től. Ez a lényege a pontozásnak, ez nem like meg dislike, hanem hasznos, nem hasznos. A hogy puskázzak kérdésre nyilván nem az a hasznos válasz, hogy sehogy, meg a személyes sztorik.



Kérdező:

Ha több idő van a dolgozatra, akkor vedd fel az anyagot előre a mobiloddal hangfelvételre, akár részletekben, hogy tudj léptetni (már ha nem kérik be a telót) és hallgasd doga közben. Ha hosszú a hajad máris tudod takarni a vezetéknélkülit, és a vezetékeset is, csak akkor a kábelnek a ruha alatt kell mennie. Ha rövid a hajad, akkor a vezetékes praktikusabb, ne a nyakadnál vezesd ki a fülest, hanem a hosszú ujjú ujjánál, legyen a tenyeredben, és akkor mintha könyökölnél, berakod a füledbe.

2023. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!