Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok! Verekedtetek már...

Lányok! Verekedtetek már iskolában?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valaki látott csajbunyót? Mi miatt volt a bunyó, és ki nyert végül? Miért kegyetlenebb sokszor egy lány verekedés, mint a fiúk között?

2023. okt. 3. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Sukiban nem mert nem olyan sulikba jártam, ahol ilyenek vannak.
2023. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es, és máshol igen? Utcán, vagy buliban?
2023. okt. 3. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Máshol igen.

Volt egy pub ahova inkább c.gók jártak de ismertem pàr srácot onnan igy bementem elvoltam. A c.ganynők meg elkezdtek féltékenykedni es ahogy kimentem beszóltak, hogy f.sszopó, én meg visszamondtam hogy te vagy az. Erre nekem támadt. Így visszamentem a helyre, es szóltam a pasiknak "védelemért", és elkísèrtek.

Azok a srácok engem bármikor bevédenek ma is.


Amikor egy exem a hátam mögött rosszat szólt rólam szépen megverték.

Aztán amikor nem tudtam lerázni egy másik pasit, jöttek velem és befenyítették úgy hogy nem is tartok velük úgy kapcsolatot sem, csak ismerősök és ennyi.


Ma meg már felnőttek vagyunk(nem tinik) de ha összefutunk, a gyerekem is megcsodálják, hihetetlenkednek (nagyon vagány kiskölyök), segítenek, és kapom az "áldjon meg téged meg a családodat is az isten!", dumákat :)

De a c.gánynők mindig meg akartak ölni🤣

Még ma is a szomszédc.gánynő. vele is le kellett játszani màr hogy csak szépen köszönhet csak, mert agyon lesz veretve.

Primitív baromállatok a nők.

2023. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

*Meg a c.gópasik tanítottak vezetni. És aztán mikor bejelemtettem hogy na skacok meg lett a jogsiiii yippi!

A reakciojuk hogy fogták a fejüket hogy neked megadták? Jézus🤣

2023. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
(Mondjuk a magyarnők is utálnak valahogy.de azok legalább nem jönnek nekem.)
2023. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Én már láttam csaj bunyót, 2 osztálytársam anno összeverekedett, volt egy stréber, de csúnyácska lány, meg egy nála rondább lecsúszott már akkor is nagyon proli magát nagyon jól kinézőnek tartó lány, az utóbbi rendszeresen beleállt a stréberbe, egyszer pedig összeverekedtek a folyosón :D
2023. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Lány vagyok, de még nem verekedtem. De 3.-ban volt 1 nagyon problémás csaj. Az mindenkinek hazudozott,kibeszélte a barátnőit stb. Nemtom már konkrétan mi történt, de hirtelen az egyik lány ismerősöm meg ez a csaj ott volt a hóban és tépte egymást. Nyilván a hosszú haj miatt tépték egymás haját, de kb úgy verekedtek mint a fiúk.
2023. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Fiúk között gyakrabban elcsattan egykét pofon vagy öklös mint lányok között. Viszont ha egyszer a csajok bunyóznak az vérre megy. Ráadásul a csajokra jellemző, hogy harapnak és karmolnak úgyhogy sokáig nyoma marad.
2023. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Én igen!
2023. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
Igen és durván össze törtem a bolond gyerek arcát!🙏🏾🍀✌🏾💯🫣
2023. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!