Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha szorongok vagy éppen...

Hogyha szorongok vagy éppen zavarban vagyok miért csinálok olyan dolgokat amiket nem akarok csinálni, de mégis megcsinalom, ezzel pedig fokozva a szorongásom?

Figyelt kérdés
Például felszállok a tömött buszra, és megyek hátrafelé nézem hogy nincs e hely, egészen hatramegyek a négyes ülésekig, aztán lenne egy hely, de nagyon szukosen férnék csak el. Az agyam kiabál hogy "menj vissza előre te barom ne nyomoritsd oda magadat" de én mégis odanyomorítom magamat, nehogy hülyének gondoljanak az emberek hogy hátra mentem nézelődni. Aztán az út további részét úgy töltöm hogy ott ülök éppen hogy elferek, aztán persze azon agyalok közben hogy most meg ezért nezhetnek hülyének amiért odanyomorgattam magam közéjük. De ez csak egy példa. Nagyon sok dolgot csinálok kenyszeresen amit amúgy nem akarnék főleg ha szorongok.

2022. okt. 6. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én is szoktam csinálni, utána megbánom. De nemtudom miert csinálom.
2022. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!