Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt középiskolát váltottam mert nagyon kilógtam, nagyon csúnyán váltunk el hatalmas balhé volt mert az ofo is ellenem volt. Kilógtam mert nem barátkoztam velük mindig egyedül voltam stb.azóta megváltoztam csomó barátom van szép is vagyok, és szeretném a régi osztálytársaim tudtára. adni hogy hol is tart most az életem hogyan tudnám úgy megmutatni nekik a neten persze mert másik körzetbe lakók azóta hogy igenis nem győztek le ? Persze úgy hogy ne keljen konkrétan írni vagy bejelolni őket

2023. okt. 3. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
21 és fiú
2023. okt. 3. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Először tedd magad túl rajtuk, akkor már mutogathatod hol tartasz az életben. Mondjuk ha ezt eléred akkor pont telibe fogod sz@rni a magamutogatást is.
2023. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 lehet de nem tudom hogyan tudnám magam túl tenni
2023. okt. 3. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a saját életedre koncentrálsz és a jövőbe nezel ahelyett, hogy a múlt sérelmein rágódnál. Építsd az életed, szórakozz a barátaiddal, és mindezt magadért, ne azért hogy majd te jól megmutasd nekik.
2023. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Engem általánosban piszkáltak, kiközösítettek az osztálytársaim. Megkeserítették az életem konkrétan 8 évig, minden ok nélkül. Többször megfordult azóta nekem is a fejemben hogy milyen jó lenne ha látnák, hogy mennyit változtam és mennyire sínen van az életem. De szerintem nem kell ezt bizonygatni görcsösen. Nekem például az ismerőseim a mai napig a Facebookon, ritkán de ha posztolok képet magamról és az életemről akkor már ez is egy üzenet neki, gyakran látom őket az utcán vagy máshol. Számomra ez teljesen elég. Többet meg nem éri meg velük foglalkozni.
2023. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én is ugyanúgy voltam.

De már nem érdekel.

Azért amikor aláírok valamit, a nevem előtt lévő Dr.-nál az eszembe jut, hogy régen hogy leszóltak..

2023. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!