Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? 17 fiú

Mit tegyek? 17 fiú

Figyelt kérdés

Az iskolában megvertek, mert félcigány vagyok (apukám cigány, anyukám magyar). Először is tisztázzuk:


Nem vagyok olyan mint a sztereotip cigány, én keményen dolgozok, tanulok, a szünetben végeztem diák munkát is.


Ui: Bp.-en élek.



2023. okt. 4. 10:48
 1/5 anonim válasza:
69%
Irány a TASZ.
2023. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
TASZ
2023. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
TASZ, vagy rendőrség.
2023. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Irány az orvoshoz minél hamarabb látleletet vetetni, aztán meg a rendőrségre, megtenni a feljelentést.
2023. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy elég szomorú, hogy cigány származású embereknek ki kell emelni, hogy "Én nem vagyok az a sztereotipikus cigány". Az a helyzet, hogy én nagyon kevés "sztereotipikus cigánnyal" találkoztam életem során, pedig faluhelyen nőttem fel, most meg városban élek. Persze találkoztam svindlis alakokkal, de azokból ugyanúgy összehozott a sors fehérbőrűekkel is. Burjánzik a rasszizmus kishazánkban.
2023. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!