Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek valakit "friendz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek valakit "friendzone"ba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki mutatja a jeleit, hogy ő szeretne többet, de én még véletlenül sem akarom, hogy barátoknál többek legyünk.

2021. aug. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor csak ne tegyél semmi olyan dolgot, amivel bátorítanád.
2021. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kerek perec, udvariasan megmondanám neki a frankót, vagyis közölném vele, hogy bocs, Laci (most írtam egy random nevet), ne haragudj, nem vagy az esetem, én nem akarok tőled semmit.
2021. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy. Azzal teszed abba, hogy hagyod hogy nyomuljon, reménykedjen és legyeskedjen körülötted, mert gyáva vagy megmondani neki, hogy nem akarsz tőle semmi ilyet.


Megkéne beszélni vele, hogy nem szeretnél vele párkapcsolatot, csak barátként tekintesz rá és ez nem fog változni.

2021. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha esetleg olyasmi utalást tesz, akkor válaszolj úgy, hogy "barátságban úgy is mindegy".

Pl.: - Te milyen magas vagy? (Srác)

- 162cm. (Te)

- De jó, akkor magasabb vagyok. (Srác)

- Igen, bár barátságnál úgy is mindegy a magasság. (Te)

2021. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek kerekperec megmondani neki, mert soha nem jött még fel ez a téma
2021. aug. 26. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor hozd fel. Minél később mondod meg, annál rosszabbul sül el minden.
2021. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hoznám fel magamtól csak úgy, csakis akkor, ha egy kicsit is azt érzem, hogy többet akar barátságnál.
2021. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!