Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerettek iskolába járni?

Szerettek iskolába járni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem szerettem, viszont így visszagondolva nem volt rossz, most egy picit hiányzik.
2023. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Az egyetem sokkal jobb volt. Néha el lehetett szórakozni az osztálytársak hülyeségein, és tényleg volt benne nagyon sok jó is, de többségében inkább fárasztó és stresszes volt. Egyáltalán nem hiányzik, de nem bánom, hogy átéltem.
2023. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Csak a főiskolát szerettem. Oda bármikor visszamennék. Sőt erősen gondolkodok is, hogy elkezdek még egy szakot levelezőn.

Az általános még elment a társaság miatt, de a gimit nem szerettem.

29N

2023. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%
Igen. Laza suli, a tanáraink szerencsére fiatalok, és csinos csajok, meg inkább tanulok, mint melózzak a semmiért.
2023. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Én utáltam a fiatal éveimet. A sulit is. Korán kelés, mindig hulla fáradt voltam, bunkó tanárok, sok felesleges, unalmas, érdektelen ram erőltetett tantárgy, sok idióta, sokszor kifejezetten gonosz, neveletlen gyerek stb.

Örülök hogy már vége, van saját családom, dolgozom és a magam ura vagyok. Soha nem mennék vissza azokba az évekbe.

2023. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem igazán: parázni attól, hogy mikor felel az ember...
2023. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az általánost és a gimit is imádtam, nagyon jó volt az osztályközösség, a baráti köröm gyakorlatilag a gimis osztálytársaimból ál. Az egyetem se volt rossz, csupán annyi hogy sokan voltunk, mindig másokkal volt a gyakorlat, így velük sose alakult ki semmilyen komolyabb dolog.
2023. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép napot lepontozók! Én amúgy szerettem az iskolát? Tőletek kérdezem, mert úgy látom, hogy ti jobban tudjátok.
2023. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az 5-össel vagyok egyvéleményem. Tönkretette a gyerekkoromat és a tinédzserkoromat az iskola. Utáltam!!!!

Az egyik ok, amiért nehezen vállaltam gyereket az volt, hogy sajnáltam, hogy majd neki is iskolába kell járnia!

2023. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!