Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kaptak már rajta piával...

Kaptak már rajta piával osztálykiránduláson? Mi volt az ofő/kísérő tanár reakciója?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Berúgtunk,aztán másnap hányingerem volt a buszon.

Nem csinált nagy ügyet belőle pedig szigorú volt

2023. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát figyelj én minden osztály kiránduláson csatak reszegre ittam magam és mindig én vittem 2 üveg jó piàt és sose buktam le mert nem adtam senkinek. Csak akkor bukik le az ember ha szét osztja..
2023. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Hát mi lebuktunk… éppen bontottunk fel egy üveg Jägert, mikor az ofő benyitott… az összes piát beleöntötte a wc-be (a szívem szakadt meg), aztán felhívta a szüleinket…
2023. okt. 7. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bitang nagy botrány lett a 3 napos kirándulásból tizedikes koromban, mert 2 ifjú titánnak többet kívánt a szeme mint a mája,és a detoxban kötöttek ki. Az utolsó kirándulásunk volt :DDD
2023. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első este: "Én leszarom, mit csináltok, de holnap 35 kilométert fogunk sétálni, csak szólok!"

Második este (miután az osztály végigcsinálta a túrát márnaposan): "Gyerekek, nem vagyok már húsz éves, kussoljatok már el, aludni akarok. Csináljátok csendben."

A poén az, hogy a másodikra hallgattunk. Nagyon nehezen ment, de igyekeztünk halkan beszélgetni, hogy tudjon aludni.

2023. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekunk anno elkobozta az osztalyfonok de nem jo helyen hagyta, es ittak belole majd felvizeztek de tobb vizet tettek bele mint pia volt elotte xD. Ballagas elotti osztalykorandulason meg velunk ittak a tanarok xD majdnem mindenki 18 volt mar mondjuk.
2023. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Osztályfőnök kis huszonéves önbizalomhiányos pitsa volt, aki úgy akart bevágódni, hogy ő lett a legrészegebb, és 2x megálltunk hazafele, hogy rókázni tudjon.


Onnantól senki nem tisztelte.

2023. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem, mert nem asszisztáltam az ilyesmihez a kiránduláson, de 8.-ban (14-15 évesen) nálunk az osztály nagy része első este berúgott, többen hánytak is.

Akkor nem lett semmi következménye, de utána osztályfőnöki órán - hatosztályos gimiről van szó - elmondta ofő, hogy ha még egyszer ezt csináljuk, akkor többet nem megyünk osztálykirándulni. Következmény volt még, hogy következő évben 2 helyett csak 1 éjszakára mentünk. Akkor még a "keménymag" is csak szolidan ivott...

2023. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk alap volt minden kirándulásnál ez. Nem is tudom a tanárok mit szóltak hozzá, de hát biztos tudták... Ahova jártam általánosban, ott igazából lány osztály volt, én és egy másik voltunk csak a mókásak, normálisak. Megoldottuk azzal, hogy húzó és vagy sör. Egyszer középsuliban házi pálnikát hozott egy barát. 1 húzást kaptam, az elintézte az egész napomat. Jó is volt, volt egy bully az osztályban, én meg általában akkoriban lexartam mindent, de nem szerettem az igazságtalanságot. Szegény fiú meg se mert szólalni egész kiránduláson, mert félt, hogy félrészegen elkalapálom.

Balhé sose volt, akkor sem amikor ivós osztályba jártam és egy nap azzal telt, hogy az osztály fele sehova se ment. Meg hát amikor nem vagy már gyerek, miért piálnál. Akkoriban már szívtunk inkább, a sok idióta, aki a TVből, meg a fideszes tanártól szerezte a tudás tárát, meg ment megalapozni a vesebajokat.

Még az elvakult keresztény tanár 14 évesen sem csinált balhét abból, hogy 3-an négyen beszélni se voltak képesek a részegségtől.


1 dolgot még ide. Kiöntötte az összes piát és UTÁNA hívta fel a szülőket. Engem hívott volna fel én addig nem rakom le, amíg nem ígéri meg, hogy kifizeti nekem az összeset. Hát baszdmeg ezért adom a gyereknek, hogy egy hülyegyerek kiöntse neki? -.-

2023. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
5-ös válaszoló voltam. Annyit hozzátennék, hogy nálunk az osztály fele masszívan ivott minden hétvégén - engem is beleértve, bár azóta elhagytam szerencsére ezt a jó szokásom - szóval volt már toleranciánk, és önismeretünk, látszott szerintem a kollektíván, hogy senkit nem fenyeget a veszély, hogy a mentő viszi el, vagy, hogy kiokádja a lelkét, csak hallgattunk zenét, meg röhögcséltünk, szóval rohadt hangosak voltunk.
2023. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!